Core 2 DUO sisteme ekran kartı önerisi

Hayır, yapımcının sitesinden
Youtube u kaynak göstermek de iyiymiş.
İşte tam olarak bundan bahsediyorum. İsterseniz 100 farklı kaynaktan araştırabilirsiniz. Oynatıyor işte. Bildiğimiz minimum 30FPS akıcı oynatıyor. Hala neyle uğraşıyorsunuz anlamıyorum. Araştırma yapmadığınız ve attığım kayıtlara sanki oynanmış gibi yorum yaptığınız için sizi kınıyorum ve cevap vermeyeceğim. GTA 5'in optimizasyonunun mükemmel olduğunu yazdım ama hala sanki gökten vahiy indirmişsiniz de ona göre konuşuyorsunuz gibisiniz. Umarım moderatör arkadaşların gözü bu konuya çarpar. Bilmemek ayıp değil. İnatla öğrenmemek ayıp.

İşte tam olarak bundan bahsediyorum. İsterseniz 100 farklı kaynaktan araştırabilirsiniz. Oynatıyor işte. Bildiğimiz minimum 30FPS akıcı oynatıyor. Hala neyle uğraşıyorsunuz anlamıyorum. Araştırma yapmadığınız ve attığım kayıtlara sanki oynanmış gibi yorum yaptığınız için sizi kınıyorum ve cevap vermeyeceğim. GTA 5'in optimizasyonunun mükemmel olduğunu yazdım ama hala sanki gökten vahiy indirmişsiniz de ona göre konuşuyorsunuz gibisiniz. Umarım moderatör arkadaşların gözü bu konuya çarpar. Bilmemek ayıp değil. İnatla öğrenmemek ayıp.
Haklısınız, bazen gereksiz iddialaşabiliyorum. Kusura bakmayın.

bana biri darboğaz olmayan ekran kartı önere bilirmi işlemcim:intel pentium g2030 @ 3.00ghz 2cpus 3.0 ghz
bana biri ekran kartı önere bilirmi işlemcim :intel pentium g2030 @ 3.00ghz 2cpus 3.0 ghz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı