Core 2 Duo ve GT9600M Sisteme Hangi Windows Sürümü Kurulmalı?

Hangi Sürüm?

• 7

Oy: 5 20,0%
  • 8.1

Oy: 5 20,0%
  • 10

Oy: 17 68,0%

• Oy verenlerin toplamı
    25
SSD mevcut ise hiç düşünmeden Windows 10 kurabilirsiniz. Hatta çoğu kullanıcıyı çıldırtan yüksek disk kullanımı sorununun çözümünüde söyleyeyim. Windows'un sanal bellek için diski kullandığı ayarı kapatmanız, disk kullanım oranını ciddi miktarda düşürecektir. Bunu yapmak için arama kısmına “windows'un görünümünü ve performansını ayarla” yazarsanız çıkan penceredeki performans sekmesinden bu ayarı yapabiliyor olmanız lazım. Başka bir bilgisayarımda sanal bellek ayarını kapalı tutup HDD ile Windows 10 kullanıyorum. Performansı gayet yeterli. Eğer bu durumda sürekli yüksek RAM kullanımı sorunuyla karşılaşırsanız sanal bellek miktarını fazla olmayacak şekilde birkaç GB yapabilirsiniz.

O sisteme Windows 10'dan daha iyi bir işletim sistemi kurulamaz.

Kanka bir şey soracağım da bende de bu sistemli bir laptop var driver yüklemek istiyorum ekran kartına Minecraft oynamak için ama yüklediğimde ekran açılıp kapanıyor sonra 8.1 yükledim yine aynısının yapıyor sence sorun ne?

Windows 10 kurmalısın daha performanslı ve güncel bir işletim sistemi.

Kanka bir şey soracağım da bende de bu sistem var ben de Windows 10 kurdum ama ekran kartı driver yükleyince bilgisayarın ekranı açılıp kapanıyor sürekli sonra Win 8.1 kurdum yine aynısını yapıyor niye ekran kartı sürücüsü güncellemek istiyorsun diye sorarsan Minecraft oynamak için lütfen 1 aydır bununla uğraşıyorum yardım et.

Yeni konular

Geri
Yukarı