Core 2 Quad Nasıldır ?

Peki Asım Bey bu OC yi G31MXP anakartimda PSU ya etki yapmadan nası halledebilirim ? PSU ya çok güvenmiyorumda. En azından eski işlemcimin performansini arttirmak istiyorum.
Voltaj vermessen PSU'ya etki etmez.

Bende Core 2 Duo E8300 2.83 GHz var. Anakart ECS G31T-M9 BIOS'ta bulamadım O.C bölümü voltaj artırmadan yapılabilir mi?

Bende e8400 3.0 ghz var, OC ile 3.6 ghz'ye çıkartmıştım, sonra vazgeçtim anakarta zarar vermemek için ne olur olmaz diye.

Bende e8400 3.0 ghz var, OC ile 3.6 ghz'ye çıkartmıştım, sonra vazgeçtim anakarta zarar vermemek için ne olur olmaz diye.
Voltaj vermessen anakarta bişey olmaz.

Bende Core 2 Duo E8300 2.83 GHz var. Anakart ECS G31T-M9 BIOS'ta bulamadım O.C bölümü voltaj artırmadan yapılabilir mi?
Biosun güncel mi? Bide V1.0 mı? yoksa V7.0 mı?

Sen E5300 e nasıl voltaj vermeden OC yapmıştın anlatabilirmisin ? Bende ona göre 3.2GHz ye çıkarmayı düşünüyorum.
Mesela benim bios'umda voltajla falan uğraşmadan yüzde 30'a kadar OC yapabiliyorsun. Onunkide öyledir büyük ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…