Core 2 Quad Q8300 ve GT 220 sisteme yosemite kurabilir miyim?

Furkan Başat

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaslar.
Ben iki senedir mac os x snow leopard 10.6.8 kullaniyorum. Sistem cok duzgun calisiyor tum ozellikler acik ama yosemite kurmaya calistigimda hicbir hata vermeden restart atiyor. Ne yapacagimi bilemedim.

Sistemim;
Core 2 Quad Q8200
ECS G31T-M9
GT 220

Bu sisteme yosemite kurabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart bios ayarlarınızı düzgün yaptığınıza emin olun ve bootloader olarak chimera kullanın ben bu sisteme Mac OS 10.10.2 kurulumunu başarılı şekilde gerçekleştirdim.
Size tavsiyem sorunlarla uğraşmamak için ekran kartınızı çıkarıp sistemi on board üzerinden kurmanızdır. Kurulum aşamasında hiçbir komut girilmesine gerek yoktur sistem stabil olarak kurulacaktır.
(Not : Kurulum ekranı gelip kurulum başladıktan süre uzun süre bekleyebilirsin bu seni korkutmasın sistem çok yavaş kuruluyor ama kurulduktan sonra herhangi bir sorun bulunmamakta.)

Sağ olun. Bu cevapları aldıktan sonra hemen denedim. Oldu. :D Ses ve Ethernet sorun çıkarmıştı, sesi düzelttim Ethernet ile çok uğraşmadım. USB Wi-Fi Adaptör aldım oldu (netis WF2111). Şu an Yosemite'den yazıyorum. Ancak bootloader kuramadım. Yani kurdum ama hep Windows 10'dan boot ediyor. Nasıl düzeltebilirim?

Nasıl kurduğumu aşağıdaki konuda anlattım
https://www.technopat.net/sosyal/konu/ecs-g31t-m9-v7-0-başarılı-yosemite-kurulumu.161359/

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı