Core 2 Quad 8200 OS X Yosemite 10.10.2 kurabilir miyim?

sefakaragün

Hectopat
Yer
KAHRAMANMARAŞ
Daha fazla  
Sistem bilgilerim:

• Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz (4 CPUs), ~2.3GHz
  • Gigabyte Technology Co., Ltd. EP43-DS3LR
  • ATI Radeon HD 4600 Series
  • Advanced Micro Devices, Inc. ATI display adapter (0x9498)

yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kurabilirsiniz.
Biosta hangi ayarları kullanmalıyım?. https://www.youtube.com/watch?v=xnkUucEngfU&t=1292

Recep Baltaş'bey'in Yukarıdaki Göstermiş Olduğu Bios Ayarlarını Yapmam Doğru Olor mu?

Vanilla Kurulum: Dokunulmamış saf kurulum yapmamı önerir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VirtualBox'a Mac OS X Yosemite Kurmaya Çalıştığımda Pragramda 64BİT Seçeneği Yoktu. Beende 32BİT Sanal Makine Kurup Sistemi Boot ettim. Sistem Bana Sanallaştırma Özelliğini Açmamı istedi. Tamama Tıkladığımda da Karşıma Şöyle Bir Ek.

İşlemciniz sanallaştırma desteklemiyor. Bu rehberi referans alın:

ASUS VivoPC'ye Mac OS X ve Windows 8 Kurulum Rehberi » Technopat

Sanal makineye kurulum yapamaz mıyım yani ?.

Recep Baltaş'bey'den rica etsem bana yardımcı olabilir mi acaba ?.

Mikail Fidan'bey siz beni yanlış anladınız galiba #3'te anlatmak istediğimi tam anlatamadım düzenleyemiyorumda yukarıdaki videoyu koyma sebebim de
Anakart biosumun:BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Olmasıydı ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.

OS X 10.10 Yosemite RAW İmajı | Technopat Sosyal
Vermiş olduğunuz link bu rehber için hazırlanmış :VMware ile Mac OS X Yosemite Kurulumu - Technopat
Ayrıca benim USB flash belleğim olmadığı için 4.7 GB'lik bir DVD'ye 6,05 GB'lik bir dosyayı yazdıramıyorum
Üstelik 5,12 GB ve 43,1 KB olmak üzere iki dosya daha var bunları da mı indirmem gerekiyor ?
DVD'ye yazabileceğim bir imaj dosyası varsa vere bilir misiniz ? .

Son düzenleme:
Çift katman Dvd'ye yazdırabilirsiniz. Boşuna çift katman dvd'ye 4-5 TL verip almayın, 8GB Usb bellek almanız sizin için en iyisi.
Benim bu işletim sistemini kurmaya cesaretim yok ne ile karşılaşacağımı bilemiyorum ayrıca Mac os x kurmak Windows kurmak kadar kolay değil. Ama bir yandan da Recep Baltaş'ın Rehberleri bana Mac os x kurmam için cesaret veriyor. Eger bu işletim sistemini kurmaya karar verip cesaretimi toplar sam bu benim ilk mac os x yosemite kullanım ve kurulum deneyimim olacak ne yapmamı önerir siniz acaba ?. Cevap ve önerilerinizi bekliyorum.

Benim bu işletim sistemini kurmaya cesaretim yok ne ile karşılaşacağımı bilemiyorum ayrıca Mac os x kurmak Windows kurmak kadar kolay değil. Ama bir yandan da Recep Baltaş'ın Rehberleri bana Mac os x kurmam için cesaret veriyor. Eger bu işletim sistemini kurmaya karar verip cesaretimi toplar sam bu benim ilk mac os x yosemite kullanım ve kurulum deneyimim olacak ne yapmamı önerir siniz acaba ?. Cevap ve önerilerinizi bekliyorum.
Neden bukadar korkuyorsunuz. Anlam veremem, Önemli dosyalarınızı yedekleyin ve maceraya hazır olun. Birde normal PC'ye Mac OS X kurmanın verdiği haz'ı hiç bir şey vermiyor. Bana göre.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı