Çözüldü Core Duo CPU E7500 sistemde "empowering technology" yazısı çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TakTheIdiot

Femtopat
Daha fazla  
Her 2 saniyede bir çıkan "empowering technology" yazısı, sonradan "automatic please do not interact" çıkan yazı ile ekranın sarsılması. Ekranı kapladığı için ekranı tam olarak göremiyorum, ekran fotoğrafı çekmeye çalışınca da fotoğrafta belirmiyor. Belirmemesi için ne yapabilirim?

Çözüm
Her programda oluyor, birkaç oyun ve dyned, Zoom gibi programlar var. Sistem Windows 7 Ultimate Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz 2.94 GHz baktığım kadarıyla, bilgisayardan pek anlamam.

Evet bilgisayarım Acer.

Bilgisayarında bu tuş olacaktır, bunu manuele ayarladan alabiliyor olman gerekiyor alamıyorsan yanlışlıkla basıyorsun demektir. Dikkatli davranıp yazar mısın?
Hocam, sistem tam olarak nedir? Ne tür programlar yüklü? Ne yaparken bu oluyor?

"Empowering technology" bildiğim kadarıyla teknoloji güçlendirmesi ya da güçlendirilmiş teknoloji oluyor öyle bir özellik var mı bilgisayarın da? Acer falan mı bilgisayarın?

Her programda oluyor, birkaç oyun ve dyned, Zoom gibi programlar var. Sistem Windows 7 Ultimate Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz 2.94 GHz baktığım kadarıyla, bilgisayardan pek anlamam.
"Empowering technology" bildiğim kadarıyla teknoloji güçlendirmesi ya da güçlendirilmiş teknoloji oluyor öyle bir özellik var mı bilgisayarın da? Acer falan mı bilgisayarın?
Evet bilgisayarım Acer.

Hocam, ekran kartı nedir? Arama yerine dxdiag yazın. Burada çıkar.

Evet bilgisayarım Acer.

Bilgisayarında bu tuş olacaktır, bunu manuele ayarladan alabiliyor olman gerekiyor alamıyorsan yanlışlıkla basıyorsun demektir. Dikkatli davranıp yazar mısın?

Çözüm
Ne tuşu anlayamadım da?
Hocam, ekran kartı nedir? Arama yerine dxdiag yazın. Burada çıkar.
Arama yerine yazdım,ekran kısmına geldiğimde garip garip yazılar falan yazdı,tam olarak anlayamadım hangi bölümü yazacağımı.
Hocam, ekran kartı nedir? Arama yerine dxdiag yazın. Burada çıkar
Böyle yazılar çıktı.
1610448771494.png

Bu arada,bazen 1 dakikalığına duruyor,sonra yine 2 saniyede bir çıkmaya başlıyor.
Üstüne de tıklayamıyorum mousela,sanırım ekranıda değil üstünde. Bilgisayarı yeniden başlatmıştım kapanırken gözüküyordu.

Son düzenleme:
Ne tuşu anlayamadım da?

Arama yerine yazdım, ekran kısmına geldiğimde garip garip yazılar falan yazdı, tam olarak anlayamadım hangi bölümü yazacağımı.

Böyle yazılar çıktı.Eki Görüntüle 831524
Bu arada, bazen 1 dakikalığına duruyor, sonra yine 2 saniyede bir çıkmaya başlıyor.
Üstüne de tıklayamıyorum mousela, sanırım ekranıda değil üstünde. Bilgisayarı yeniden başlatmıştım kapanırken gözüküyordu.

Acer bilgisayarında olan bir özellik Acer'in kendi programı olur bilgisayarda aygıt yöneticisine bir göz at derim

Geri
Yukarı