Core Frozr S vs Core Frozr L vs Arctic 34 Duo

Belirli bir bütçem yok işlemciyi iyi değerlere soğutacak en ucuz soğutucyu arıyorum benim için CPB kapalı 70 derece geçmesin yeter.

Bu fiyatlara hiçbiri değmez. Bence biraz bekleyip FSP windale 6 stoklara gelince alın. Ya da Scythe fuma 2 - Scythe Mugen 5 revb alın ama onların da şu an stoğu yok.

Sıfır olsun derseniz(uzun sürüyor ve son bir tane kalmış):
2. el de olur yeter ki hızlı gelsin derseniz:

MSI Core Frozr L kullanıyorum 1 aydır. Ondan önce stok fan vardı. Performansından çok memnunum. Sıcaklık 20 derecelerde farketti. Sessiz de çalışıyor. Tavsiye ederim.

Arctic olanı almaya karar verdim ama MSI Core Frozr L kadar sessiz midir? Ve babam MSI'a daha fazla güveniyor Arctic markası ne kadar kalitelidir?

Şahsen ikisinin de şu an paralarını hakketmediğini düşünsem de ikisi de kaliteli markalardır. Alırsanız bir sorun yaşamzsınız yani. Hatta 4.2 GHz'ye kadar OC bile edebilirsiniz işlemciyi.

Biriside çıkıp demiyor ki olay soğutucunun 2 veya 3 fanlı olmasında değil fanın ve ızgaranın kalitesi diye gerçekten ciddi oranda işlemci ısısını düşürmek istiyorsan 2 tane adam akıllı pwm fan al birini tepeye birini egzoz konumlandır farkı görürsün ben msı core froz l aldım 2 fan yaptım bir etkisini görmedim ama msı üzmez seçim senin.

Geri
Yukarı