Core i5 4670 Sisteme Önerileriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert Can Eyriyer

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yazın bir bilgisayar toplayacağım. İlk toplama sistemim olacak bu arada :). Biliyorum daha çok erken ama heyecan yapıyorum. Neyse sistemi topladım az çok monitör almakta henüz kararsızım. Lazım değil şimdilik. 2 Tane masaüstü, 1 tane dizüstü var. Masaüstü bilgisayarlardan birisinin ekranını kullanırım. 3 Tanesini ne yapayım :)

Sisteme direk olarak dalalım :)

Bu sistem hangi oyunu kaldırır, hangi oyunu kaldırmaz ? Her hangi bir programda (photoshop,dreamviewer vs.) donma vs. olur mu ? Başka bir sıkıntı olurmu ? Bana kaç yıl dayanır ? (Temiz kullanırım çok fazla zorlamam yüz tane pencere açıp)

(Not : Sistem fotosu pzrts. çekildi)

ltbpjlr.png

Yazın toplayağın sistem için şimdi konu açman yasak. Yaza kadar belki yenileri çıkacak ya da üretimi duracak, fiyatları değişecek.

Arkadaşlar; sitede 1 aydan uzun süre sonra alınacak sistem konusu açmanın yasak olması, tamamen sizin için düşünülmüş bir uygulamadır. Her an büyüyen ve gelişen teknoloji dünyası içinde, bir ay sonra satın alacağınız sistemi bu günden toplamak büyük bir hata olur. Çünkü piyasa içerisinde fiyatlar ve ürünlerin, yeni çıkan ürünler sonucu, fiyatlarının ve performanslarının değişmesi söz konusudur.

Kendinin ve değerli arkadaşlarımın zamanını daha fazla tüketmemen için konuyu kapatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı