Core i5 4670k Sisteme Anakart Önerisi

• Konuyu başlatan ZoTaC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

Çok saol kardeşim. G43 daha mantıklı geldi g45 zaten abartılı sırf kutudan çıkan hediye varya kalkan şeklinde msi yazısı onun için alacaktım. :D :D

- - - Güncellendi - - -

Aaa ama oda 1600mhz ram desteklemiyor... :D Nasıl yapıcaz neyse artık başka şeylerden kısıcaz ve g45. :D

Z87 almaya gerek yok en düşük ve bütçene uygun olan benim verdiğim. Verdiklerimizin hepsi 1600 destekli nerden bakıyorsan yanlış bakıyorsun. Ram'i OC yapmayacaksan 1600 ve üzeri ram eklemeyeceksen verdiğim ideal.
Eğer masraf yapmak istiyorum Daha iyi bişey önerin diyorsan 500/600tl lik kartlar önereyim ? :)

Z87 gaming önerebilirim , çünkü hem işlemcine uyumlu hemde ileride parça değiştirmen için biraz iyi bişey söyledim :)
Hatta ucuz bir anakart 378 tl link aşağıda :
VATAN COMPUTER - MSI - Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart
200/250 diyor sen 370 diyorsun :) Ayrıca Verdiklerimizde uyumsuz olan bir yer yok ve ileride bizim verdiklerimiz ile de yükseltilebilir. Verdiğin anakartta ekstre bir şey yok sadece chipset görünüş ve OC için tasarlanışı farklı bunlarında Normal bir kullanıcıya bir katkısı yoktur :) Parası varsa tabi ayrı alabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı