Core Quad için ideal Windows 10 sürümü

AirWick

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Odaları Pis Kokulardan Arındırmak!
Bu hafta içerisinde ortalama bir sistem toplayacağım.
Sistemimin temel özellikleri şöyle:
  • Core Quad Intel işlemci. (Modelini maalesef bilemiyorum bana hediye gelen kasa içerisinde işlemci ve ekran kartı hazır haldeydi.)
  • 4 GB RAM
  • Ekran Kartı : Msi NX800 GTX (GeForce 8800 GTX)

Battlefield 3-4 gibi biraz eski oyunları oynayacağım fakat hem performans açısından hem de biraz kuşkularımdan ötürü kararsız kaldım.

Windows 10'un çıkan son sürümünü(1809) mü kurmalıyım, yoksa bir önceki sürümü olan 1803'ü mü kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1809 sürümü daha yenidir ve 1803 sürümünde yaşanan birçok sorunun düzeltilmiş halidir. Ayrıca eski ve ya yeni bilgisayar pek fark etmeksizin Windows 10 çoğu sistemle gayet uyumlu çalışıyor. Windows 7 gibi stabil ve performans konusunda birçok testte Windows 10 üzerinde daha iyi performans alındığı belirtilmekte. 1809 Sürümünü rahatlıkla indirip kurabilirsiniz.
1809 sürümü daha yenidir ve 1803 sürümünde yaşanan birçok sorunun düzeltilmiş halidir. Ayrıca eski ve ya yeni bilgisayar pek fark etmeksizin Windows 10 çoğu sistemle gayet uyumlu çalışıyor. Windows 7 gibi stabil ve performans konusunda birçok testte Windows 10 üzerinde daha iyi performans alındığı belirtilmekte. 1809 Sürümünü rahatlıkla indirip kurabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1809 sürümü daha yenidir ve 1803 sürümünde yaşanan birçok sorunun düzeltilmiş halidir ayrıca eski ve ya yeni bilgisayar pek fark etmeksizin Windows 10 çoğu sistemle gayet uyumlu çalışıyor, Windows 7 gibi stabil ve performans konusunda birçok testte Windows 10 üzerinde daha iyi performans alındığı belirtilmekte. 1809 Sürümünü rahatlıkla indirip kurabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim. Son sürümü kuracağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı