Core2 Duo CPU E6750 PC'mi Satıyorum!

Desirous Bet

Hectopat
Intel Core2 Duo CPU E6750 @2,76GHz
1,0 GB DDR2 RAM (667MHz)
NVidia GT 9600 1,0 GB 256 Bit Ekran Kartı
Foxconn Socket 775 DDR2 45CMX Anakart
Samsung HDD(160GB/7200rpm/8MÖnBellek)
QUAKE Kasa / 250 W Supply
Ses Kartı / Kart Okuyucuları / Ek Kasa Fanı Mevcuttur .
19'' Chimei CMV 946A Monitör

Arkadaşlar alıcısı varsa teklifleri sizler veriniz , fiyat işini bilmiyorum çünkü ; yardımcı olmak isteyenlerde lütfen fiyat aralığı belirtirlerse sevinirim .
İletişim için PM atın , telefon numaramı sizlere vereyim ...

Bu bilgisayarı Technopat'da ki birinin alacağını zannetmiyorum. Alsa bile parçaları söküp incelemek için alır o ayrı bir mesele. :D

Adam fiyat koymamış bir şey yapmamış. Sanki gidip de 800-900 TL istiyorum demiş de adamı tersliyorsunuz... Her tür bilgisayarı alan çıkabilir sonuçta. Ama söyleyeyim: Forumda ikinci el satış pek yok. O yüzden satılma şansı da düşük.

Adam fiyat koymamış bir şey yapmamış. Sanki gidip de 800-900 TL istiyorum demiş de adamı tersliyorsunuz... Her tür bilgisayarı alan çıkabilir sonuçta. Ama söyleyeyim: Forumda ikinci el satış pek yok. O yüzden satılma şansı da düşük.

Yorumun için teşekkürler , bilgisayarımı 7 yıldır kullanıyorum . Genellikle simulatör oynadığım için şu an dahi ETS 2 highta oynayabiliyorum , ekran kartım GT6300 ken Crysis 1 medium da akıcı bir şekilde oynayabiliyordum . Yabana atılacak türdende değil hani , işimi görüyor diye kullanıyordum . Fiyatda yazmadım , siz tavsiye verin diye :)

https://www.technopat.net/forum/bil...-vengeance-ddr3-1600mhz-cl9-dual-kit-ram.html
Şunada bir el atarsanız seviniirm ...

Yeni konular

Geri
Yukarı