Çözüldü Corel VideoStudio vs VEGAS Pro

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Bu iki video düzenleme programlarından hangisi daha profesyonel? Yani hangisi daha çok kişiselleştirmeye olanak sağlar, hangisi daha ayrıntılıdır?
Corel VideoStudio Ultimate 2019 mu VEGAS Pro 17 mi? Yani biri gerçekten çok iyi profesyonel diğeri ise kötü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
VEGAS Pro'yu hiç kullanmadım. Ama daha profesyonel olduğunu biliyorum. Corel VideoStudio'nun ilk adı Ulead VideoStudio idi. Sonradan Corel tarafından devam ettirildi. Ulead VideoStudio zamanından beri bu yazılımı kullanıyorum. Neredeyse her sürümünü kullandım. Corel VideoStudio bütün video düzenleme yazılımları arasından en anlaşılabilir olanı diyebilirim. Güzel özellikleri de var. Ama çok gelişmiş değil maalesef. Tabi gelişmiş değil derken ne yapmak istediğine göre değişir. Örneğin YouTuber olmak istiyorsan ve kendine video düzenleme yazılımı arıyorsan Corel VideoStudio ile YouTube videoları hazırlayabilirsin.
VEGAS Pro'yu hiç kullanmadım. Ama daha profesyonel olduğunu biliyorum. Corel VideoStudio'nun ilk adı Ulead VideoStudio idi. Sonradan Corel tarafından devam ettirildi. Ulead VideoStudio zamanından beri bu yazılımı kullanıyorum. Neredeyse her sürümünü kullandım. Corel VideoStudio bütün video düzenleme yazılımları arasından en anlaşılabilir olanı diyebilirim. Güzel özellikleri de var. Ama çok gelişmiş değil maalesef. Tabi gelişmiş değil derken ne yapmak istediğine göre değişir. Örneğin YouTuber olmak istiyorsan ve kendine video düzenleme yazılımı arıyorsan Corel VideoStudio ile YouTube videoları hazırlayabilirsin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı