Corelli RC100 için lastik önerisi

yalcindaganil

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar lastiğim orijinal lastik patlama riski yüksek olduğundan fiyat performans bir lastik arıyorum iç dış bilmiyorum o kadar ama hangisi lazımsa onun hakkında bilgi almak istiyorum. Araştırdım schwalbeyi öneriyorlar bayağı. Daha uygun fiyatlı olarak mitas nasıldır alınabilir mi sizce? Kolay kolay patlamasın istiyorum.

Bu attıklarım yüksek TPI değerine sahip yani daha sıkı sarımı var ve daha sağlam. Ama kullanmadığım için yol tutuş vs. bi şey diyemem:

Bu attıklarım yüksek TPI değerine sahip yani daha sıkı sarımı var ve daha sağlam. Ama kullanmadığım için yol tutuş vs. bi şey diyemem:
Böyle şeyler iş görür mü bilgin var mı

Böyle şeyler iş görür mü bilgin var mı
Bunları kullananlar olumlu yorum yapıyor genelde. Ben hiç kullanmadım. En giriş seviye olan Mitas Syrinx kullanıyorum ben, lastik neredeyse yarılacak yıpranmışlıktan, 2017'den beri üzerinde bisikletin. Ama iç lastik en son 1.5 sene önce falan patladı galiba, tam hatırlayamadım bile yani. Yol bisikleti olduğu için hep asfalttan sürmenin etkisi de büyüktür tabi. Toprağa, çimene girsem bi diken batıp patlatır hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı