Corelli Snoop 3.0 Alınır mı?

Tavsiyeler için teşekkürler bu ürünü almayı düşünüyorum. Online sipariş verip işinin ehli bir bisikletçi bulup ona toplattırmayı planlıyorum, riskli olur mu acaba?
Online alırsanız da bir Corelli satıcısı bulup kurdurtmanız sizin yararınıza bence. Garanti belgesinde "1)Bayi tarafından tam doldurulmamış garanti belgesi geçersizdir." ve "2)Servis tarafından Ücretsiz Montajı yapılmayan bisiklet Garanti Kapsamı dışındadır." yazıyor. Genelde markaların garanti politikası böyle işliyor. Bence yabana atmayın en azından kadroyla ilgili sıkıntı çıkarsa yenisiyle değiştirme hakkına sahip olursunuz. Corelli bayisi bulmak için bu linke bakabilirsiniz.

Online alırsanız da bir Corelli satıcısı bulup kurdurtmanız sizin yararınıza bence. Garanti belgesinde "1)Bayi tarafından tam doldurulmamış garanti belgesi geçersizdir." ve "2)Servis tarafından Ücretsiz Montajı yapılmayan bisiklet Garanti Kapsamı dışındadır." yazıyor. Genelde markaların garanti politikası böyle işliyor. Bence yabana atmayın en azından kadroyla ilgili sıkıntı çıkarsa yenisiyle değiştirme hakkına sahip olursunuz. Corelli bayisi bulmak için bu linke bakabilirsiniz.
Dostum teşekkür ederim, bulunduğum şehirde Corelli servisi olduğunu öğrendim orada kurdurtacağım.👍

Son düzenleme:
Kaldığını sanmıyorum, her şeyi söylemişsiniz gibi.

Bahsettiğiniz bisiklet kötü değil. Bu fiyata özellikleri iyi duruyor. Onun dışında Vortex 3.0 veya Ares 3.0 öneririm. Bu fiyatta hep 26 jant bulabildim umarım sıkıntı çıkarmaz.

Salcano Hector ile Corelli snoop 3.0 arasında kaldım
800 TL'ye kadar bütçem bulunmaktadır. Dağ bisikleti klasmanında Corelli Snoop 3.0 satın almayı planlıyorum. Kullanan, kullanıldığını gören veya @BilgisayarKurdu gibi bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum.

Aynı zamanda bisiklet ekipmanları bakımından; kilit, kask, dizlik, eldiven, pompa, telefon tutacağı, suluk dışında tavsiye edebileceğiniz herhangi bir ekipman var mıdır?

Salcano Hector ile Corelli snoop 3.0 arasında kaldım Corelli nasıl eğer aldıysan

Yeni konular

Geri
Yukarı