Corelli Snoop 5.3 alınır mı?

Özellikleri fiyatına göre çok çok iyi duruyor, muadilleri 7 binden aşağı satılmıyor, daha detaylı bilgisi olan arkadaşlarda fikir beyan ederse iyi olur.
Hocam vazgeçtim almaktan bunun yerine 2.elden Mosso, Rockrider gibi markalar alacağım.

Sert kullanıma gelen bisiklet değil bunlar Full Shimano set yok dandik dacron var bana kalırsa alınmaz. F/P gözüken ama aslında çok da F/P olmayan bisikletler bana göre. Bütçe az daha artarsa ümit Mirage serisi veya Mosso wıldfıre serisi al geç derim.
Hocam Mossonun hangi modelini öneriyorsunuz. 2.elden almayı düşünüyorum da.

Corelli düşük bütçelerde kağıt üzerinde f/p duran bisikletler satıyor, mesela 2021 Eylülünde Corelli Snoop 4.3 modelini (5.3 ün mekanik disklisi) 1300 liraya almıştım. 1000 liraya o dönemde çelik kadro çocuk bisikletleri satılmaya başlanmıştı. 1300'e alüminyum kadro bisiklet satılmasına şaşırıp almıştım. Ama gel gör ki bir kaç ay içerinde bisikletin ayarları kaçmaya performansı düşmeye başladı. Corelli kendi üretimi alüminyum kadro haricinde ucuz bileşenler (Dacron marka) kullanarak maliyeti düşürüyor.Evden markete gitmek gibi kısa mesafe yapacağım beklentim yok demiyorsanız Corelli taviye etmem. Bütçeyi 1000 gerekirse 2000 lira artırıp Bianchi, Bisan,Kron, Mosso, Carraro gibi piyasada tutulan markalara yönelmenizi tavsiye ederim
Hocam 2.elde ne önerirsiniz?

Sert kullanıma gelen bisiklet değil bunlar Full Shimano set yok dandik dacron var bana kalırsa alınmaz. F/P gözüken ama aslında çok da F/P olmayan bisikletler bana göre. Bütçe az daha artarsa ümit Mirage serisi veya Mosso wıldfıre serisi al geç derim.
Abi, Ümit Çin malı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı