Corona daha uzun sürecek mi?

Ancak lise sınavlarını zorla yaptılar. Bence sadece bir kaç ay rahat etmek için bir kaç ay boyunca beklediğimiz süreyi öylece açmamalıyız. Ben ekonominin yeterli olacağını düşünüyorum. Yani bize yansıyan tarafı kötü ancak idare ederler bence.

Dünya'da aşı olanların ve yakalananların sayısı da her geçen gün daha da artıyor. Bir süre sonra sürü bağışıklığı kazanırız bence

Maksimum 1 senede sıradan bir hastalığa döner, normal hayatımıza devam ederiz. Belki yok bile olur, bilemeyiz.

2022 de biter diye düşünüyorum. Şimdi vaka sayısı düşünce okullar ve restorantlar açılıyor yükselince yine kapanıyor sonra geri düşüyor yine açıyorlar. Bu böyle böyle giderse 2022'nin kasım ayına doğru anca biter.

Ben de mantıklı karar vermediklerini söylüyorum, tartışmak ve polemik çıkarmak için yorum atıyorsunuz daha fazla benim hakkımda yorum yaparsanız cevap vermeyeceğim.

Edit: Ayrıca yorumumun bir kısmını alıp almıyorsunuz, amacınız polemik yaratmak. Söylediğim eğer mantıklı kararlar alınırsa virüsün 5-6 ay gibi süreçte hızlıca bitebilecek olması basit olduğunu belirtiyorum.

Seni kırdıysam kusuruma bakma.Ben yanlış anlamışım.Hakkını helal et.

Hükümütün üylü mü düdü?

Gelecek sezonda da uzaktan eğitim olabilir diyorlar. Bıktım ama ben de ya baydı artık zaten verimsiz de bu uzaktan eğitim.

Eğer aşıyı bulan ülkeler diğer ülkelerin kendilerinin üretmesine izin verirse belki 2022.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…