Corona olmuş olabilir miyim?

Beyler, boğazımda ve göğsümde deli dehşet bir ağrı var, sanki viskinin boğazı ve göğüsü yakması gibi acaba korona mı oldum? Kuru öksürük ve halsizlik de var. Ne yapacağım ben?
Hocam test yaptırmayın sakın! Kendinizi karantinaya alın. Corona değilken test yaptırmaya gidenler eve geldiklerinde Corona kapmış oluyorlar. Sizde de öyle birşey olur Allah etmesin. Ablam hemşire, ondan biliyorum.

Hocam test yaptırmayın sakın! Kendinizi karantinaya alın. Corona değilken test yaptırmaya gidenler eve geldiklerinde Corona kapmış oluyorlar. Sizde de öyle birşey olur Allah etmesin. Ablam hemşire, ondan biliyorum.
Peki korona mıyım değil miyim onu nasıl anlayabilirim? Çünkü annen yaşlı ona bulaştırmak istemiyorum.

Hocam test yaptırmayın sakın! Kendinizi karantinaya alın. Corona değilken test yaptırmaya gidenler eve geldiklerinde corona kapmış oluyorlar. Sizde de öyle bir şey olur Allah etmesin. Ablam hemşire, ondan biliyorum.

Bunu babam yaşadı. O test alanına girdi. Adam bir halsizlik bastı. Sonra yatağa düştü.

Bu semptomlar ile hastaneye gittiğiniz anda size Covid testi yapacaklardır. Bu pandemi sürecinde her bir bulgu için Covid testi istiyorlar hastaneler ve doktorlar. Eğer bu semptomlarla birlikte nefes darlığı gibi bir durum yaşıyorsanız eğer, test yaptırmanızda fayda olabilir.

Bu semptomlar ile hastaneye gittiğiniz anda size Covid testi yapacaklardır. Bu pandemi sürecinde her bir bulgu için Covid testi istiyorlar hastaneler ve doktorlar. Eğer bu semptomlarla birlikte nefes darlığı gibi bir durum yaşıyorsanız eğer, test yaptırmanızda fayda olabilir.
Nefes darlığı yaşamıyorum fakat ara sıra uzun süreli öksürük tutuyor.

Geri
Yukarı