Coronavirüse yakalandım

Arkadaşın konuları pek inandırıcı gelmedi bir gün annesine tokat çarpıyor ardından hiçbir şey olmamış gibi laptop aldım diye konu açıyor bence güzel senaryo yazıyor ayrıca size mi soracağım ne atacağımı seni ne ilgilendiriyor?
Böyle düşünmeniz üzücü. :/

Sebepsiz yere emojı atıp ''Size mi soracağım?'' demeye devam 👍

Geçmiş olsun hocam.
Konuları anlamadım hocam ne için attınız? Teşekkürler bu arada.
İyi an azından grip gibi geçirmişsiniz ailecek.
Sağolun hocam.

Arkadaşın konuları pek inandırıcı gelmedi bir gün annesine tokat çarpıyor ardından hiçbir şey olmamış gibi laptop aldım diye konu açıyor bence güzel senaryo yazıyor ayrıca size mi soracağım ne atacağımı seni ne ilgilendiriyor?

Bunun konuların şakası mı olur? Burada insanlara saygılı olman gerek.

Merhabalar, iyi sosyaller!

Öncelikle bütün hikayeyi anlatayım. 8 Mart'ta annem eve hasta olarak geldi dışarıdan ve 10 gün kadar hastaydı. 13-15 Mart gibi babamla ben hasta olduk. Annem ve babam 22 Mart'ta test oldular. Babam pozitif, annem negatif çıktı. Dün yani 23 Mart'ta test oldum, 1 saat önce sonuç çıktı ve pozitif. "Hayat Eve Sığar" isimli programda babamdan bulaştığı gözüküyor bana. Babam bayağı hafif geçiriyor hastalığı, sanki hasta değilmiş gibi. Bugün annem bir test daha olacak.

Hasta olduğum ilk günden beri yaşadıklarımı anlatacağım şimdi.

Tam net tarihi hatırlamıyorum ama 13-15 Mart gibi hasta oldum. İlk günler hafif veya orta seviye civarında bir baş ağrısı ve hafif boğaz ağrısı vardı. Parol gibi basit ağrı kesicilerle rahat bir şekilde geçiriyordum. İki veya üç gün öyle devam etti ve sonra baş ağrısı bayağı hafifleşti ancak boğaz ağrısı çok kötü bir şekilde arttı. Konuştuğumda bile canım acıyordu. Nefes alırken vesaire bayağı canım acıyordu. Üç gün kadar çok ağır devam etti. Her gün hafifleyerek azaldı ve şu anda hafif boğaz ağrım var. Bu hasta olduğum ilk veya ikinci gün bacağıma kramp girmişti. Hastalıkla alakasız olarak ve ağrısı iki gün devam etti. Ağrısı geçtikten iki gün kadar sonra Corona hastalarında olan kas ağrısı her iki bacağımda da oldu. Bu sabah uyandığımda çok ağır mide bulantısı, baş ağrısı yaşadım ve çok fena ateşim vardı. Parol içtim ve 1 saat kadar yatarak bekledim. Baş ağrım azaldı ve mide bulantım geçti. Şimdi duş aldım, daha iyiyim.

Olup atlatanlar deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. ^^
Hocam geçmiş olsun.

Merhabalar, iyi sosyaller!

Öncelikle bütün hikayeyi anlatayım. 8 Mart'ta annem eve hasta olarak geldi dışarıdan ve 10 gün kadar hastaydı. 13-15 Mart gibi babamla ben hasta olduk. Annem ve babam 22 Mart'ta test oldular. Babam pozitif, annem negatif çıktı. Dün yani 23 Mart'ta test oldum, 1 saat önce sonuç çıktı ve pozitif. "hayat eve sığar" isimli programda babamdan bulaştığı gözüküyor bana. Babam bayağı hafif geçiriyor hastalığı, sanki hasta değilmiş gibi. Bugün annem bir test daha olacak.

Hasta olduğum ilk günden beri yaşadıklarımı anlatacağım şimdi.

Tam net tarihi hatırlamıyorum ama 13-15 Mart gibi hasta oldum. İlk günler hafif veya orta seviye civarında bir baş ağrısı ve hafif boğaz ağrısı vardı. Parol gibi basit ağrı kesicilerle rahat bir şekilde geçiriyordum. İki veya üç gün öyle devam etti ve sonra baş ağrısı bayağı hafifleşti ancak boğaz ağrısı çok kötü bir şekilde arttı. Konuştuğumda bile canım acıyordu. Nefes alırken vesaire bayağı canım acıyordu. Üç gün kadar çok ağır devam etti. Her gün hafifleyerek azaldı ve şu anda hafif boğaz ağrım var. Bu hasta olduğum ilk veya ikinci gün bacağıma kramp girmişti. Hastalıkla alakasız olarak ve ağrısı iki gün devam etti. Ağrısı geçtikten iki gün kadar sonra corona hastalarında olan kas ağrısı her iki bacağımda da oldu. Bu sabah uyandığımda çok ağır mide bulantısı, baş ağrısı yaşadım ve çok fena ateşim vardı. Parol içtim ve 1 saat kadar yatarak bekledim. Baş ağrım azaldı ve mide bulantım geçti. Şimdi duş aldım, daha iyiyim.

Olup atlatanlar deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. ^^

Geçmiş olsun hocam.

Geçmiş olsun. Sanırım hepimiz için kaçınılmaz olacak bir şey zaten. Ben evde manyak gibi her yeri temizliyorum ve çok dikkatli olmaya çalışıyorum. Ailemle her gün kavga ediyorum dikkatsiz olduklarından dolayı. Bana sorunlu biriymişim gibi davranıyorlar. Koronavirüs bitince de bu kadar dikkatli olmaktan dolayı bende kalıcı bir temizlik hastalığına yol açmış olacağından, bir de psikiyatri'ye gitmem gerekicek.

Yeni konular

Geri
Yukarı