Corsahir HS70 Bluetooth ile bağlanmıyor

Nasıl yaptınız söyler misiniz bende ilk mavi yanıp sonra kırmızı yanıp sönüyor.

Aynı sorun bende de var Bluetooth özelliğini açtıktan sonra mavi yanıyor sonra hemen kırmızıya dönüyor telefona ya da bilgisayara bağlıyamıyorum. Lütfen çözüm bulursanız söyleyin.

Kutudan çıkan kitapçıkta yazıyor ne yapmanız gerektiği Bluetooth eşleştirmesi için.

PAIRING
Make sure headset is off. To enable pairing, press and hold the MFB until the Bluetooth status LED blinks red and blue. When the headset is paired, the MFB LED will blink blue. Select the headset on your mobile device from the Bluetooth device list.
To power on Bluetooth mode, press and hold the MFB for 3-5 seconds. To power off Bluetooth mode, press and hold the MFB for 3-5 seconds. The Bluetooth status LED will turn off

Arkadaşlar bugün aldığım Corsair HS70 Bluetooth kulaklığı telefonum görmüyor. İlk başta sarjı yoktur diye bağlanmıyor diyordum fakat yaklaşık 3 saattir sarjda ama hala bağlantı kuramıyorum. Sarjda olmasına rağmen ise ışığı hala kırmızı yanıp sönüyor. Kablo ile bilgisayara bağladığımda hiçbir problem yok. Fakat benim asıl amacım telefon için kullanmaktı. Lütfen
Reis açma/kapama tuşuna basılı tut.bir süre sonra mavi kırmızı ışık yanıyor,ve bluetooth modu hazır.

Bu arada bende yeni gittigidiyordan aldım orjinalliğinden şüpeleniyorum seninkinin orjinalliğinden eminsen bana ürünün,ve kutusunun detaylı resimlerini atarmısın ?

Aynı sorun bende de var Bluetooth modu açıyorum ama telefon bulmuyor. Bu arada kullanan arkadaşlar iyi ve kötü yanlarını yazabilir mi ben ses kalitesini pek beğenmedim .

Maalesef bulamıyorum. Belki vardır ama İngilizce olduğu için çözemiyorum sanırım.
Çok teşekkür ederim kullanım kılavuzundan bakarak çözdüm bağlantıyı. Yapılması gereken 1 kere bas bırak yapıp 2. ye basılı tutmakmış bu kadar basit bir şey için saatlerce bekleyen beni alkışlayabilirsiniz. :) çok teşekkür ediyorum bu arada vaktinizden yedim...

Selam 2 saat şarj ettikten sonra mı bağladın acaba.

Arkadaşlar sorunun çözümü cihaz açıldıktan sonra elinizi tuştan çekmemek. Mavi ve kırmızı yanıp sönene kadar tuşa basılı tutmalısınız. 10 sn. kadar sürüyor.

Kral halledebildin mi bende aynı sorunu yaşıyorum.

Arkadaşlar sorunun çözümü cihaz açıldıktan sonra elinizi tuştan çekmemek. Mavi ve kırmızı yanıp sönene kadar tuşa basılı tutmalısınız. 10 sn. kadar sürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı