Corsair 100R RGB LED Modifikasyonu

FireStorm

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Aliexpress'den aldığım RGB LED'ler geldi. Bende haliyle kasama bağladım. Çoğu konuda da Corsair 100R kasaya RGB LED bağlanır mı? Bağlanırsa güzel durur mu? gibi sorular görüyorum. Bağlanır, güzel de duruyor. Ben fazla üzerinde durmadım, uğraşmadım. LED'lerin kendi yapışkanını kullandım, kesip ayrı kablolama yapmadım. Yapsaydım daha iyi sonuçlar alabilirdim. Eğer uğraşırsanız daha iyi durur fakat bu şekilde de fena değil bence :)

beyaz.jpg

mavi.jpg
yeşil.jpg
kırmızı.jpg

Bu arada LED'leri kontrol etmek için kumanda kullanmıyorum. Anakartın LED çıkışı var. MSI Gaming App'den kendi LED'leri gibi kontrol edebiliyorsunuz fakat seçenekler çok kısıtlı ve fazla animasyon yok.

kek.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Baya güzel. Kaç TL LED`ler ? Bende bağlayabilirim belki.

5 Metre, Silikonsuz 5050 konnektörlü RGB led. Aliexpress'den bir satıcıdan 4.76$ gibi bir fiyata almıştım. Yaklaşık olarak 20 TL.

Konuyu bir yukarı taşıyorum izninizle. Düşüncelerinizi merak ediyorum arkadaşlar. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı