Corsair 275R Airflow 599 TL!

Kasa ömrü boyunca 900 TL'nin üstüne bile çıkmamış ki? Şu anda ise indirim dışında 730 TL'den bulunabiliyor. Ha bu fiyata kesinlikle alınır ancak TD500 Mesh'ten iyi değil. Hemen hemen aynılar ancak alınabiliyorsa malzeme kalitesi ve GPU uzunluğu desteği 2.5" ve 3.5" desteği gibi sebeplerden TD500 Mesh daha alınabilir bir kasa. Elbette 540 TL'ye düşmüşken Maxima V20 kesinlikle alınır lafım yok ancak 1000-1100 TL'den asla satılmamış ve o fiyatı etmeyecek bir kasa.
Eki Görüntüle 954190
PSU dahil olanı o fiyattı doğru ya haklısın. :utandım:

Beyaz bir Corsair kasa indirime girmiş altında ilk okuduğum yorumda siyah bir DARK kasa görüyorum ve yılların Corsair'i bi' anda alınmaz oluyor ne hikmetse. Ben zaten indirimi sizinle paylaşırken dedim ki: Herkesin bu kasayı alması lazım, en iyi kasa budur. Kasa seçimi zaten kesinlikle kişisel zevke dayanmaz, koşun bu kasayı alın. En güzeli benim önerdiğim başka şey alınmaz, rengi fark etmez gidin bunu alın.

Bir tane ürün tutturun, nerede ne şekilde alakalı bir konu görürseniz altına onun linkini bırakın böyle devam...

@FurkannC

Ben memnunum. Minimal ve derin bir kasa istiyordum.

Lakin bazı şeyleri belirtmek gerek: Kasa ile beraber 3 tane standart fan geliyor. Bunları kontrol edemiyorsunuz. PWM mevcut değil. Kasaya dahil bir kontrolcü de bulunmuyor. Üst bölmeye sıvı soğutucu takmanız mümkün olmaz. Kağıt üstünde var denilmiş ancak standart diyebileceğim bir RGB RAM kullanmama rağmen yeterli boşluk kalmayacağı belli. Yani emek isteyen bir kasa. Bu durumları kullanım amacınıza göre değiştirdikten sonra piyasada farklı ürünlerle aynı fiyata gelmiş oluyor. Hatta 4000X RGB, 465X gibi daha hazır modelleri alabiliyorsunuz.
Silindi.

Son düzenleme:
Diğer markaları kullanmadığım için marka karşılaştırması yapamayacağım ancak ben Corsair kasa aldığım için çok memnunum. İçindeki fanlar hem sessiz hem de çok verimli. Sadece kasamın ön paneli daha mesh olabilirdi. Onun dışında malzeme kalitesinden de memnunum. Ama dediğiniz gibi, bazı kasalarında fanlardan kısıyorlar ve PWM fan olmamasına da çok şaşırdım. Benim kasadaki fanlar PWM.

@FurkannC

Ben memnunum. Minimal ve derin bir kasa istiyordum.

Lakin bazı şeyleri belirtmek gerek: Kasa ile beraber 3 tane standart fan geliyor. Bunları kontrol edemiyorsunuz. PWM mevcut değil. Kasaya dahil bir kontrolcü de bulunmuyor. Üst bölmeye sıvı soğutucu takmanız mümkün olmaz. Kağıt üstünde var denilmiş ancak standart diyebileceğim bir RGB RAM kullanmama rağmen yeterli boşluk kalmayacağı belli. Yani emek isteyen bir kasa. Bu durumları kullanım amacınıza göre değiştirdikten sonra piyasada farklı ürünlerle aynı fiyata gelmiş oluyor. Hatta 4000X RGB, 465X gibi daha hazır modelleri alabiliyorsunuz.
Hocam kasayla gelen fanlar kaç pin acaba?
Teşekkür ederim şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı