Corsair 275R Airflow kasaya sistem nasıl toplanır?

FahriBilici

Decapat
Merhaba baslikta bahsettigim kasaya sistem kurmaya calisiyorum ama ilk defa kuracağım nasil kuracagima dair bir video bulamadim. Yardimci olur musunuz?

Anakart B450 Tomahawk Max, islemci Ryzen 7 3700X, ekran karti Gigabyte 2070S 3 fanli, PSU Corsair RM750 Full moduler.

YouTube'daki Technopat videolarından veya diğer rehberlerden yardım alabilirsiniz, vaktim biraz kısıtlı detaylıca yazamayacağım ama "Şurayı yapamadım" dediğiniz bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.

YouTube'daki Technopat videolarından veya diğer rehberlerden yardım alabilirsiniz, vaktim biraz kısıtlı detaylıca yazamayacağım ama "Şurayı yapamadım" dediğiniz bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.
anakarta ekelmeleri yaptim suan anakarti kasaya hangi vidalarla oturtup monte edicem bulamadim kasanin icindeki kutudan bi suru vida cikti

Kasa montaj vidaları var, onları yerleştirmelisiniz, anakartın ve kasanın kullanım kılavuzunda hangi vidanın neye ait olduğu detaylıca anlatılmıştır.

PSU'nuzda iki tane 8 pin, anakartta tek 8 pin var, bir tanesini anakarta takın, sorun olmayacaktır.

Geri
Yukarı