Corsair 4000D R5 5600G sistem alınır mı?

Daha uyguna da 5600G APU sistem bulunabilir. Arkadaşlar da baksınlar. 11.000 TL bana fazla gibi geldi.

Pahalı. Bu fiyatlarda böyle bir sistem alınabilir. Belki daha iyisi de vardır, pek bakamadım:

Pahalı. Bu fiyatlarda böyle bir sistem alınabilir. Belki daha iyisi de vardır, pek bakamadım:

Tavsiyen icin oncelikle teşekkür ederim dostum, Ryzen islemci ariyorum Intel hosuma gitmiyor.

Daha uyguna da 5600G APU sistem bulunabilir. Arkadaşlar da baksınlar. 11.000 TL bana fazla gibi geldi.

Hocam, 5600X performans olarak 5600G gore daha iyi diyorlar doğru mu sence? Onerebilecegin daha iyi sistem varsa tavsiye edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyen icin oncelikle tesekkur ederim dostum, Ryzen islemci ariyorum Intel hosuma gitmiyor.
Burada AMD, Intel ayrımı yapmadan performansa bakmak lazım. DFS Bilgisayar'daki sistem, o fiyatıyla saçmalıktır. @Lee Yubin, mis gibi öneri yapmış.

Hocam, 5600X performans olarak 5600G gore daha iyi diyorlar dogrumu sence? onerebilecegin daha iyi sistem varsa tavsiye edebilirsin.
Yani illa AMD olsun diyorsanız şunun işlemciyi Ryzen 5 5500 olarak yükseltip alabilirsiniz o zaman:

Belki parça parça daha ucuza da gelebilir. Bi denemek lazım.

Yani illa AMD olsun diyorsanız şunun işlemciyi Ryzen 5 5500 olarak yükseltip alabilirsiniz o zaman:

Belki parça parça daha ucuza da gelebilir. Bi denemek lazım.
Tesekkur ederim tavsiyelerin icin, onerdigin site hosuma gitti birazdaha inceleme yapicam.

Leo APU Pro anakartı MSI B550M, RAM'leri 2x8GB 3200MHz, 512 GB MSI spatium M.2 SSD yapınca 10 bin TL bile tutmadı, klavye kulaklık alacak para artıyor. Attığın sistemde sadece kasa Premium, diğerleri abartıi elde kalmış mallar.

Leo APU Pro anakartı MSI B550M, RAM'leri 2x8GB 3200MHz, 512 GB MSI spatium M.2 SSD yapınca 10 bin TL bile tutmadı, klavye kulaklık alacak para artıyor. Attığın sistemde sadece kasa Premium, diğerleri abartıi elde kalmış mallar.

Yorumun icin teşekkür ederim, bu siteyi birkac arkadas daha tavsiye etti guzel bir yere benziyor güvenilir degil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı