Corsair 480GB MP510 vs Samsung 970 Evo Plus

İzo

Centipat
Arkadaşlar ben 2 tane SSD arasında kaldım biri çok pahalı geldi gözüme diğeri daha uygun siz hangisini önerirsiniz fiyatını da göze alarak yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.
Corsair:

Samsung:

Fiyat bir kriterse MP510 tercih edin.
Samsung istiyorsanız Evo'ya da bakabilirsiniz, Evo Plus ile aralarında ciddi fiyat farkı var.

Arkadaşlar ben 2 tane SSD arasında kaldım biri çok pahalı geldi gözüme diğeri daha uygun siz hangisini önerirsiniz fiyatını da göze alarak yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.
Corsair:

Samsung:
Teknik servis olarak hangisi iyiyse onu al derim, ama ortada 300 lira fark var üzerine neredeyse bir 400 lira daha koyup bir SSD daha alabilirsin, Samsung Evo ya göre.

Son düzenleme:
Samsung SSD'lerin şahı diyebiliriz.
970 EVO Plus kadar olmasa da MP510 da kaliteli bir modeldir.

970 EVO Plus ile MP510 arasında çok fazla fiyat farkı var. Her ne kadar Samsung çok daha kaliteli olsa da bu fiyata değmeyeceğini düşünüyorum. Eğer MP510 yerine başka bir SSD olsaydı o zaman 970 EVO Plus modelini önerirdim ancak dediğim gibi MP510 da kaliteli bir modeldir.

970 EVO da alabilirsiniz ayrıca 870 TL :

Yorumlar için teşekkürler ancak hazır sistem alacağım İtopya'dan bu iki seçenekten başka bir seçim yapamam bu ikisinden birini söyleseniz benim için daha yararlı olur.

O zaman ben MP510 taraftarıyım. Arada 300 TL fark var çünkü. Samsung'un daha iyi olduğunu herkes biliyor ancak 300 TL farka değeceğini düşünmüyorum zira MP510 da iyi bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı