Corsair 5000D Airflow fan tavsiyesi

RivRivRiv

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar
Corsair 5000D Airflow model kasam var ama içinden sadece 2 tane stok fan çıktı. 140 mm tercih etmediğim bir fan boyutu. 3x120mm fan önerilerinizi rica edebilir miyim? Teşekkürler

Fiyatı 150 TL'den düşmüş. 7 adet bundan kullanıyorum gayet memnunum.

NOT: Aynı kasa da kullanıyorum.

Fiyatı 150 TL'den düşmüş. 7 adet bundan kullanıyorum gayet memnunum.

NOT: Aynı kasa da kullanıyorum.
cfm değeri baya yüksekmiş

Bende daha 2 gün önce aldım MSI 100R kasam var, gerçekten 2 fan arasında dağlar kadar fark var insan şaşıyor bu fansa kasayla gelenler ne diye. Full hızda biraz sesli çalıştığını söylemeliyim ama gerçekten soğutma konusunda başarılı bir fan.

Bende daha 2 gün önce aldım MSI 100R kasam var, gerçekten 2 fan arasında dağlar kadar fark var insan şaşıyor bu fansa kasayla gelenler ne diye. Full hızda biraz sesli çalıştığını söylemeliyim ama gerçekten soğutma konusunda başarılı bir fan.
Hmm. Ses kısmını bir tık sevmedim sanki. Benim eski laptobumun fanı bozuktu. Fabrika gibi çalışıyordu. Düşünün oynadığım online oyunda karşı taraf duyuyordu fanı:). O şekilde 2 sene kullandım. O yüzden ses kısmına çok gıcık oluyorum. Bu model dışında daha az sessiz bir model tavsiyeniz var mı acaba?

İşin içine sessiz kısmı girince nedense 2 kat yükseliyor fiyatlar maalesef RGB olmasını istiyorsanız LL120 önerebilirim RGB olmasa da olur diyorsanız Be Quiet fanları oldukça güzel bu konu da fiyat performans açısından tabii daha iyileri var ama tanesi 450'den başlıyor maalesef.

Hmm. Ses kısmını bir tık sevmedim sanki. Benim eski laptopumun fanı bozuktu. Fabrika gibi çalışıyordu. Düşünün oynadığım Online oyunda karşı taraf duyuyordu fanı:). O şekilde 2 sene kullandım. O yüzden ses kısmına çok gıcık oluyorum. Bu model dışında daha az sessiz bir model tavsiyeniz var mı acaba?

Ses kısmına takılmayın. Her fan yüksek hızda hava akım sesi oluşturuyor. Bende kullanıyorum gayet başarılı bir fan Air blazer120r hem de renk doygunluğuda bayağı tatmin edici.

Bence de sonuçta 2200 RPM hızında dönüyor doğal olarak ses geliyor ama bence de abartılacak bir şey değil kasamda fan eksiğim olsa ve RGB tercih edecek olsam LL120 veya Air 120r tercih ederdim bütçeme göre.

Geri
Yukarı