Corsair 5000D kasaya Arctic LF 360 sığar mı?

egeen

Centipat
Daha fazla  
Corsair 5000D kasa.
Arctic Liquid Freezer 360mm sığar mı?
Kasa 360mm desteklediğini biliyorum ama üst tarafa taktığımız zaman fan ve radyatör anakart veya RAM'le temas eder mi?
Aşağıda boyutlarını koydum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 9.50'de Corsair 5000D Airflow modeline Arctic LF360 takıyor, Airflow ile düz 5000D arasında fark olacağını sanmıyorum ama burada anakartın boyutu da önemli, sizce sığar mı sığmaz mı? Ona göre bu akşam almam lazım.

Dosya Ekleri

• kasa.PNG
    kasa.PNG
    333,7 KB · Görüntüleme: 37
  • yorun.PNG
    yorun.PNG
    19,4 KB · Görüntüleme: 25
  • arctic.PNG
    arctic.PNG
    26 KB · Görüntüleme: 33
5000D Airflow’da bu soğutucuyu kullandım. Aslında üste uyuyor ama anakartın üstte VRM heatsinkleri varsa pürüz çıkıyor. Ben B550 Gaming Edge ile kullandım ve radyatörü kasanın içinde, fanları çerçevenin dışında (pull) kalacak şekilde mesh panelin altına takmıştım. Yani bir şekilde çözüm bulunuyor ama çok güzel görünmüyor.

VRM heatsinkleri daha ufak bir anakartta sorun çıkmaz bence.

5000D Airflow’da bu soğutucuyu kullandım. Aslında üste uyuyor ama anakartın üstte VRM heatsinkleri varsa pürüz çıkıyor. Ben B550 Gaming Edge ile kullandım ve radyatörü kasanın içinde, fanları çerçevenin dışında (pull) kalacak şekilde mesh panelin altına takmıştım. Yani bir şekilde çözüm bulunuyor ama çok güzel görünmüyor.

VRM heatsinkleri daha ufak bir anakartta sorun çıkmaz bence.
anakartım msi mag x570s tomahawk max wifi

Yeni konular

Geri
Yukarı