Corsair C70 Montajlı Resim Galerisi

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
Thermaltake güç kaynağından memnun musun? Çok fazla ses yapıyor mu?

Valla hocam televizyon, monitör bu işler şu an güney korelilerde yani Samsung ve LG'de tamam ASUS'da iyi fakat bu işlerin Piri bu firmalar çünkü meslekleri bu iş üzerine kurulu ses sistemleri vs'de var ama asıl ekmek yedikleri işler televizyon ve monitör. Bu yüzden MS felan kafan takılmasın ben özelliklerden çok birazda markaya bakıyordum alıcakken ya Samsung ya LG alacağım dedim bir Samsung gördüm beğendim özelliklerine baktığımda ise istediklerimin hepsini karşılıyordu zaten genelde böyle markalar ürünlerinde tatmin etmeyecek parçaları kullanmazlar.

Benim gözümda kral şu an bu:
VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 23" S23B350H GEN

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam neden çerçeveden kaybediyor ki bence estetik katmış olaya.

Hocam hayırlı olsun. Yazdım ama görmedin galiba. Psu performansı hakkında bilgi verir misin? Gürültü yapıyor mu?

Kardeşim ben pek sorun olacağını sanmıyorum. Benim SAMSUNG S23B550V monitörü de VGA-DVI dönüştürücüsü ile denemiştim ilk önce.
Dalgalanma falan olmamıştı hiç. İnşallah olmaz sende de.

Hayır PSU'dan pek ses gelmiyor PSU kaliteli bir PSU araştırıp ta almıştım zaten. Sadece ses konusunda bilgim yoktu, fakat şu an kullanıyorum fanından pek ses gelmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…