Corsair Carbide 300R veya Cooler Master HAF 912 Advance ?

ilsrt

Kilopat
Yer
Manisa - Ankara
Daha fazla  
Meslek
3D Animatör
Arkadaşlar merhaba.
CM soğutmasın çok iyi olduğu biliyorum. Ancak 500 tl biraz pahalı geliyor. Corsair de sade ve şık geliyor.
İki kasanın da pişman etmeyeceğini biliyorum. Kendini ispatlamış kasalar.
Size sorum şu. 300R alırsam yan kapağını cam yaptırmak istiyorum. Kasanın içini görmek istiyorum. Böyle birşey yapmak istesem ne kadara yaptırabilirim?
Ankara da yapan varsa bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
(Mecburen sanalmarketim.com adresinden almak zorundayım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinin de incelemeleri varsa onları oku izle bence. Karar vermende yardımcı olur. Bende corsair carbide 400r var çok çok memnunum. Gnel olarak Carbide serisinden herkes memnun zaten. Diğeri hakkında bir bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini de çok araştırdım. Nasıl olduklarını iyi biliyorum. Ancak CM pahalı geliyor. 300r'da cam yok. Ayrı camlı satılanı var ama psu da koydum mu 600 Tl'yi buluyor. Onun için 300r alırsam cam yaptırmak istiyorum.

Ona bakıyordum bende :)
Açıkçası ne yalan söyleyeyim. Dün o kasayı görünce ilk görüşte aşk oldu bende. Ama Xigmatek bir Corsair kadar iyi midir emin değilim. Çünkü @Recep Baltaş sistem toplarken kasa bayağı sıkıntı vermişti.

@5062
Bütçem düşük değil aslında. Kasanın tasarımına önem veriyorum. Onun için 300R pencereli almaya karar verdim.
@Xəyal
Cooler Master de çok düşündüm. Çok inceledim ikisini de 300R daha şık geldi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı