Corsair Carbide Spec 03'e Sıvı Soğutma

@Başbakan Kedi Bende Gtx970 + İ5 6600k temelli bir sistem alacağım ve aklımda ki kasalar Corsair Carbide Series Spec-03 ve Cooler Master 650 Pure. Ama hangisini alacağım hakkında kafam net değil pek bilemiyorum :(

Benden önce alırsan bana bilgi verirsin hava sirkülasyonu ile ilgili vs hatta şu anda bildiklerin varsa onlarıda alayım kafam netleşir belki az çok :D
Parça uyumu konusunda bir sıkıntın olmaz "Çift Radyatör HARİÇ" o büyük radyatörler ramlere değme gibi bir problem çıkartabilir fakat remlerde düşük profil kullanılarak bu sorun halledilir. Ben Carbide Spec 03'ten memnunum güzel bir görüntüsü var odada , masada durması beni mutlu ediyor :)
Cooler Master'a gelince , Cooler master iyidir ama o kasa hakkında zerre bilgim yok :D

bende 2 ay içinde sistem topluyorum vs kafamı carbide serisi spec 03 takmış durumdayım ya napsam ama alıcam

alıcağım sistem

Dosya Ekleri

• a.png
    a.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 88
bende 2 ay içinde sistem topluyorum vs kafamı carbide serisi spec 03 takmış durumdayım ya napsam ama alıcam

alıcağım sistem

Bende kasa konusunda çok kararsızım kasayı çok beğendim ama soğutma olarak ve büyüklük ve iç hacim olarak aynı yada yakın fiyata çok daha üstün kasalar var :( Senin ki ile 1-2 parça hariç aynı sistemi alıyoruz gibi görünüyor. Kasa konusunda ise Zalman Z11 Neo alacağım gibi ben ama bende çok beğendim ve Spec-03 istiyorum aslında ama bilemiyorum :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı