Corsair Carbide Spec-04 140mm Fan Desteği

Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim Corsair Carbide Spec-04 kasasının kaç tane 140mm fan desteği vardır? Tüm fan girişlerini kullanmak istiyorum. 140MM destekleyen yerleri bir şekilde belirtirseniz sevinirim. 140mm desteklemiyorsa tüm fanları 120mm dizeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google amcaya ufacık bir sorarsanız 5 tane fan desteği olduğunu göreceksiniz. Hepsini kullandığınızda fazla ses yapıyor. Ben zorunluluktan kullanıyorum şu anda.
Ekran Alıntısı.JPG

Ön tarafa iki adet 140mm fan takabilirsiniz. Arkaya bir, üste ise iki adet 120mm fan takabilirsiniz.
Corsair Spec 04
Buradan "download" kısmındaki kitapçığı indirip detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ön tarafa iki adet 140mm fan takabilirsiniz. Arkaya bir, üste ise iki adet 120mm fan takabilirsiniz.
Corsair Spec 04
Buradan "download" kısmındaki kitapçığı indirip detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Google amcaya ufacık bir sorarsanız 5 tane fan desteği olduğunu göreceksiniz. Hepsini kullandığınızda fazla ses yapıyor. Ben zorunluluktan kullanıyorum şu anda.
Eki Görüntüle 295962

Teşekkürler yardımlarınız için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı