Corsair Carbide Spec Delta fan kontrol

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Arkadaşlar kasa hazır sistem geldi. Kasanın içinde fan kontrolcüsü duruyor ben bunu nasıl dışarıya ulaştıracağım? Bilginiz var m mı, yöntemini söyler misiniz?

Anakartım B450M S2H.
Kablo uzunluğuna baktım uzun gibi kasanın yan paneline kadar ulaştırsam yeter zaten kelepçe gibi birşeyle ( galiba ) kabloyu sarmışlar kasanın yanına kadar uzatırım diye düşünüyorum.
Malesef o anakartta kontrolcüden başka ayarlama yapamıyorsunuz. Kasaya eğilip yapmanız gerek elinizle. Üzgünüm yardımcı olamayacağım bu konuda.

Nasıl yapamıyor? System fan kısmının yanında rgb için bir slot var çoklayıcı ile öndeki 3 fanı buraya bağlarsanız kontrol edebilirsiniz kontrolcü kullanmadan

Malesef o anakartta kontrolcüden başka ayarlama yapamıyorsunuz. Kasaya eğilip yapmanız gerek elinizle. Üzgünüm yardımcı olamayacağım bu konuda.
benim demek istediğim burdaki kontrolcüyü kasa dışına alabilirmiyiz kasanın yanında duracak
Yav sadecr uzatacam ya çok mu zor? Forumdan birisinin kasabın yan paneline uzattığını okumuştum.

Son düzenleme:
Anakart üzerinden kontrol edebilirsin fanların rengini neden kontrolcüyü uzatmaya çalışıyorsun çıkar koy bi kenara. Aynı anakart ve aynı kasadan kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı