Corsair Carbide Spec Delta için RGB fan önerisi

hoksi

Hectopat
Merhabalar, yeni aldığım bilgisayarımın egzoz fanını öndeki 3 renkli fanla aynı şekilde yanmasını ve kasanın kontrolcüsüden kontrol etmek istiyorum. Bu mümkün mü? Anakartım Gigabyte B450 GAMING X. Mümkünse nasıl bağlantı yapmalıyım ve hangi ürünleri almalıyım konularında yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
güncel
Guncel
Guncel
Guncel
Merhabalar, yeni aldığım bilgisayarımın egzoz fanını öndeki 3 renkli fanla aynı şekilde yanmasını ve kasanın kontrolcüsüden kontrol etmek istiyorum. Bu mümkün mü? Anakartım Gigabyte B450 GAMING X. Mümkünse nasıl bağlantı yapmalıyım ve hangi ürünleri almalıyım konularında yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
güncel
Guncel
Guncel
Guncel
Guncel
@@Motionless IN White

Son düzenleme:
Kasanızda kontrolcü yok sanırım. Kontrol ettim ve herkes yok diyor. Aerocool Orbit RC 3x12cm RGB Led Fan + Uzaktan Kumanda (AE-ORBT-RC) - Kasa Fanı - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri bu tür fanları alabilirsiniz. Yanına gelen kumanda ile istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.
Hayır hocam kasa da kontrolcü var öndeki ledli 3 fanı kontrol edebiliyorum .Arkadaki fan da sanırsam aynı kontrolcüye takılı.Ne almalıyım ben şimdi ?

İçinden çoklayıcı çıkıyor kasanın aynı kasayı kullanıyoruz. 3 fanın RGB kablosunu çoklayıcıya onuda anakartında varsa RGB yerine takınca kontrolcüyle uğraşmadan yazılımla kontrol edebiliyorsun.

İçinden çoklayıcı çıkıyor kasanın aynı kasayı kullanıyoruz. 3 fanın RGB kablosunu çoklayıcıya onuda anakartında varsa RGB yerine takınca kontrolcüyle uğraşmadan yazılımla kontrol edebiliyorsun.
ben sadece egzoz fanını renklendirmek istiyorum. mevcut olanı söküp sp120 yi takarsam birlikte çalışırlar mı ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet uygun.
Kasanın kendi kontrolcusu ile nasıl calistirabilirim ?

Son düzenleme:
ben sadece egzoz fanını renklendirmek istiyorum. mevcut olanı söküp sp120 yi takarsam birlikte çalışırlar mı ?

Kasanın kendi kontrolcusu ile nasıl calistirabilirim ?
Sizin fanlarınızın RGB kablosunun bağlı olduğu kontrolcüye bakın yer varsa oraya takarsanız yeni fanınızın RGB pinini beraber çalışıcaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı