Corsair Spec Delta RGB için fan önerisi

HughJackman

Kilopat
@fieryz'nin attığı fanı alabilirsiniz. Pişman etmez. Başka bir alternatif olarak bende;
Öneririm. Bu fan da oldukça iyidir. En göze çarpan özelliği 12 CM fan yuvasına 14 CM bir fan takmış oluyorsunuz.

Sorun fan eklemeniz ile çözülmeyecek belki birazcık etkisi olabilir. Açıkcası ben paranızın harcanmaması gerektiğini düşünüyorum. 2 fanlı ekran kartları fan hızı normal modda o bahsettiğiniz ısılarda olması çok normal. Fan hızını %100 yaparak istediğiniz soğukluk derecesine ulaşabilirsiniz. Fakat ekran kartınız 3 fanlı olsaydı fan hızını yükseltmeden normal kendi hızında 60 dereceyi geçmeyecekti.

Son düzenleme:
Sorun fan eklemeniz ile çözülmeyecek belki birazcık etkisi olabilir. Açıkcası ben paranızın harcanmaması gerektiğini düşünüyorum. 2 fanlı ekran kartları fan hızı normal modda o bahsettiğiniz ısılarda olması çok normal. Fan hızını %100 yaparak istediğiniz soğukluk derecesine ulaşabilirsiniz. Fakat ekran kartınız 3 fanlı olsaydı fan hızını yükseltmeden normal kendi hızında 60 dereceyi geçmeyecekti.
Sorunun tam olarak çözülemeyeceğinin farkındayım. Amacım ufacık da olsa ısıyı düşürmek, yine de teşekkür ederim.
2 tane alsam ve üste taksam. Olur mu?

Geri
Yukarı