Corsair Carbide Spec-Delta RGB 550W 80+ alınır mı?

Alınmaz.

PSU gayet kaliteli. Kasa iyi sayılır ama bence hava akışı iyi değil.
Alınmaz.
Bunları tercih edebilirsiniz.

Kasanın malzeme kalitesi nasıl bilmiyorumda kötü olacağını düşünüyorum ayrıca hava akımıda iyi güç kaynağıda fiyata göre iyi bence.

Alınır mı? PSU kaliteli midir? Ya da toplam 850 TL fiyat bandında onerebileceginiz kasa ve PSU var mıdır?
Daha iyileri var mıdır? Vardır.
Ama önerebileceğim bir kasa.

Ben RX590 sistemimde kullanıyorum ve kart 65 dereceyi çok zor geçiyor.
( Önü mesh yapıda değil lakin hemen sağ ve solunda yetişkin bir bireyin baş parmağı kalınlığında ızgaralar var. )

PSU'da iyi, güvenilir, sistem emanet edilir ama sadece güvenlik şalteri olmaması kötü.

Daha iyileri var mıdır? Vardır.
Ama önerebileceğim bir kasa.

Ben RX590 sistemimde kullanıyorum ve kart 65 dereceyi çok zor geçiyor.
( Önü mesh yapıda değil lakin hemen sağ ve solunda yetişkin bir bireyin baş parmağı kalınlığında ızgaralar var. )

PSU'da iyi, güvenilir, sistem emanet edilir ama sadece güvenlik şalteri olmaması kötü.
Bu sisteme bu kasadaki PSU yeterli olur mu sizce?

İşlemci: Intel i5-10400F Altı Çekirdek 2.90 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Anakart: Asus PRIME B460M-A Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bellek: Adata XPG RED Gammix D30 16 GB (2x8) 3000MHz DDR4 CL16 AX4U300038G16A-DR30 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Ekran Kartı: Palit GTX1660 SUPER GP OC 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
SSD: Kingston A2000 SA2000M8/500G M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Geri
Yukarı