Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ fan sesi

banlamabea

Centipat
Arkadaşlar sistemim Ryzen 5 2600 ve RTX 2060 tabanlı bir sistem. Kasada başlıkta belirttiğim üzere Corsair Carbide Spec Delta RGB. İşlemci stok fanına baktım fan oturmuştu ve kasada ilk günlerde bir şey yoktu fakat son 2 gündür biraz sesli çalışıyor. Bu arada cumartesi akşamdan beri kullanıyorum. Bir de bir sorum olacak. Şimdi diyeceksiniz oyun içi MSI Afterburner at diye. Programı indirdiğimde değerleri nasıl göreceğim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar msı afterburner testi yaptım sıkıntı yok. Ekran kartı kullanımım %97 civarı ve 70 derecelerde geziyor. Kasada ısınma sorunu yok fakat fan sesi geliyor. Çok değil ama ilk gün böyle değildi. Acaba steam felan indirdiğimden olabilir mi ?

Arkadaşlar MSI afterburner testi yaptım sıkıntı yok. Ekran kartı kullanımım %97 civarı ve 70 derecelerde geziyor. Kasada ısınma sorunu yok fakat fan sesi geliyor. Çok değil ama ilk gün böyle değildi. Acaba steam falan indirdiğimden olabilir mi ?

Görev yöneticisinden sistem kaynaklarını normalin dışında kullanan uygulamalara bakar mısın? Fan hızlı döndüğü için mi ses çıkarıyor yoksa başka bir sorun olduğunu mu düşünüyorsunuz.

Bendede r5 2600 var stok fanlı iki veya üçüncü gününde fan çok hızlı döndüğünden sesli çalışıyor. amd stok fanlarda hepsinde varmış anladığım kadarıyla hızlı döndüğünden sesli çalışması.
Anlamak için ses geldiginde işlemci fanina elinle durdur ses var mı yok mu ben öyle anladım işlemcinin fanı olduğunu

Bendede r5 2600 var stok fanlı iki veya üçüncü gününde fan çok hızlı döndüğünden sesli çalışıyor. amd stok fanlarda hepsinde varmış anladığım kadarıyla hızlı döndüğünden sesli çalışması
Anlamak için ses geldiginde işlemci fanina elinle durdur ses var mı yok mu ben öyle anladım işlemcinin fanı olduğunu
Elimle mi durdurayım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı