Corsair Carbide Spec Serisi Nasıldır ?

Spec-02 Modelini kullanıyorum. Görünüş olarak güzel olabilir ama çok sıkıntı çıkardı bana montaj esnasında pişmanım. Güç kaynağının kabloları kısa kablo yönetimi yapamadım.

O kasanın eksisi değil :D Güç kaynağının eksisi ucuz olan şey zor olur bilirsin. Eğer kasayı güç kaynaksız olarak alsaydın, kaliteli ve modüler kablolu bir güç kaynağı alsaydın böyle olmazdı ki benim sorularımla hiç alakası yok bunun :D

Genede teşekkürler iyi akşamlar.

O kasanın eksisi değil :D Güç kaynağının eksisi ucuz olan şey zor olur bilirsin. Eğer kasayı güç kaynaksız olarak alsaydın, kaliteli ve modüler kablolu bir güç kaynağı alsaydın böyle olmazdı ki benim sorularımla hiç alakası yok bunun :D

Genede teşekkürler iyi akşamlar.
Açıkçası senin soruna bakarak cevap vermedim. Kusura bakma sadece kendi görüşümü bildirmek istedim. Kasanın eksisi olarak da sıvı soğutma kullanıyorum ben arkadaki fana bağlayınca kasanın yan kapağının vidası takılmıyor. Üstteki fan takma yerleri de hiç kullanışlı değil. Almayı düşünenler daha iyi modellere bakabilir. Ucuz ve kaliteli dediler forumdaki arkadaşlar bunu tercih ettim. Modüler bir güç kaynağı alabilirdim ama bunun yerine diğer bileşenleri yükselttim.

İyi akşamlar.

Açıkçası senin soruna bakarak cevap vermedim. Kusura bakma sadece kendi görüşümü bildirmek istedim. Kasanın eksisi olarak da sıvı soğutma kullanıyorum ben arkadaki fana bağlayınca kasanın yan kapağının vidası takılmıyor. Üstteki fan takma yerleri de hiç kullanışlı değil. Almayı düşünenler daha iyi modellere bakabilir. Ucuz ve kaliteli dediler forumdaki arkadaşlar bunu tercih ettim. Modüler bir güç kaynağı alabilirdim ama bunun yerine diğer bileşenleri yükselttim.

İyi akşamlar.

Bak bu güzel mesela ben zaten Spec-02 çok düşünmüyordum ama senin kasadan memnun olmaman da bunu doğrular gibi oldu biraz. Spec-03 yada Cooler Master Silencio 650 Pure alacağım gibi bakalım :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı