Corsair CH-930C011-EU Katar Pro alınır mı?

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam! Oyun faresi bakarken Corsair CH-930C011-EU Katar Pro Gaming Mouse, Ultra Hafif, 12.400 DPI Optik Sensör, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu fareyi gördüm. Bu mouse alınır mı? Bu arada Katar Pro İtopya'da 283 TL iken (https://www.itopya.com/corsair-katar-pro-kablolu-gaming-mouse/) Amazon'da 148,85 TL. Ayrıyeten ilk siparişime özel 39,96 TL indirim yapıyorlar ve Amazon'un 100 TL üzeri alışverişlere 20 TL indirim kuponuyla Katar Pro 88,89 TL'ye denk geliyor. Bu fare İtopya'da 283 TL iken benim indirimler ve promosyonlar sayesinde 88,89 TL'ye almam biraz şüphe uyandırıyor. Ürün Amazon'un kendisi tarafından gönderiliyor ama bilemedim. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına göre çok kaliteli bir fare, yüksek bütçedekiler kadar uzun ömürlü olmayabilir ama karşılaştırmak da doğru olmaz. İhtiyacınız varsa kaçırmayın.

Amazon'dan şüphe duymak... Bu fiyat farkı İtopya'nın tercihidir. Amazon ise TR piyasasında yer etmek için kazanç miktarını rahatlıkla düşük tutabilir. Ürünün orijinalliği zaten sorgulanmamalı. Amazon'dan alıyorsunuz. Ayrıca bu fiyat bandında daha kaliteli bir ürün yok. Alınır, kaçmaz.

Benim kullandığım g102 mouse'nin sağ tıkı bozuldu, bu mouse g102'den iyimidir? Yada eşit midir? Bende bir mouse almayı düşünüyorum bu sıralar, kötü ise boşa almayayım, idare etsin yeterli arada cs ve lol oynuyorum, almalımıyım sizce?

Geri
Yukarı