Corsair CL9 2133 Mhz Ram Asus M5A97 Anakart ile Uyumlu mudur ?

Hazır ram almamışken bu hızda bu geçikme süreli bir rami bulmak zor. Zor olmasından ziyade henüz görmedim.
İyi ki ram almamışım şu saate kadar. Emanet ram ile kullanıyorum bilgisayarımı :)

Şuan stokta yok. 

Stoklara gelmesi 15 günü bulur diye tahmin ediyorum. Şöyle bir durumda var. Bazı mağzalara sınırlı sayıda gelip satışa sunuluyor ama sitede stokta görünmüyor. Tüm mağzalarda satışa sunulmadığı sürece stokta görüneceğini sanmıyorum. Bu durumda Vatan mağzalarından birine ulaşmak lazım veya ön sipariş vermek lazım.

Son düzenleme:
Şuan stokta yok. 
Bulabileceğini sanmıyorum. Zahmet etmeni istemem. İlgin için teşekkür ederim.

Stoklara gelmesi 15 günü bulur diye tahmin ediyorum. Şöyle bir durumda var. Bazı mağzalara sınırlı sayıda gelip satışa sunuluyor ama sitede stokta görünmüyor. Tüm mağzalarda satışa sunulmadığı sürece stokta görüneceğini sanmıyorum. Bu durumda Vatan mağzalarından birine ulaşmak lazım veya ön sipariş vermek lazım.
Bu süreçte iyi şanslar.

Verdiğin listede ismi geçen Corsair rami malesef bulunmuyor.

Vengeance® Pro Series — 8GB (2 x 4GB) DDR3 DRAM 2133MHz C9 Memory Kit (CMY8GX3M2B2133C9R)
Speed Rating PC3-17066 (2133MHz)
Tested Latency 9-11-11-31
Tested Speed 2133MHz
Tested Voltage 1.65

O zaman bir az bekleyin zaten dediğinize göre stok da yok.
Liste her zaman yenilenir.
Sizde bu anakart varsa manual kitabından bakın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı