Corsair CP-9020234 vs NZXT C750 PA-7G1BB

N11'den Nays ile NZXT alın. Günlük kuponları falan da kovalayın.

Kredi kartıyla alışveriş yapacağım.

Mevcut sistemimde Corsair VS650 olduğu ve bir kez olsun sorun yaşamadığım için Corsair alma isteğim daha baskın çıkıyor. O yüzden ikna olmak için nedenlere ihtiyacım var biraz da :)

O yüzden ikna olmak için nedenlere ihtiyacım var biraz da

İkna edeyim madem kısaca kafanızı karıştırmadan.

C750 Gold ve RM750 arasındaki en belirgin fark iç yapı. İkisinin de üreticisi aynı bu arada. NZXT veya Corsair üretmiyor bu modelleri.

Asıl konu, NZXT'nin kullandığı platformun daha güncel olması ve buna bağlı olarak daha iyi devre elemanlarından oluşuyor olması. Bunun direkt getirisi de daha iyi performans elbette. Teorideki bir başka getirisi de PSU'nun ömrü.

İkna edeyim madem kısaca kafanızı karıştırmadan.

C750 Gold ve RM750 arasındaki en belirgin fark iç yapı. İkisinin de üreticisi aynı bu arada. NZXT veya Corsair üretmiyor bu modelleri.

Asıl konu, NZXT'nin kullandığı platformun daha güncel olması ve buna bağlı olarak daha iyi devre elemanlarından oluşuyor olması. Bunun direkt getirisi de daha iyi performans elbette. Teorideki bir başka getirisi de PSU'nun ömrü.

Çok teşekkürler bilgilendirme için.

Ek olarak aklıma gelmişken ATX 3.0 PSU'lar için erken mi? Standart hale gelmeye başlayacağı açık. İleriye dönük bir sistem topluyorum.

Son düzenleme:
Kredi kartıyla alışveriş yapacağım.

Mevcut sistemimde Corsair VS650 olduğu ve bir kez olsun sorun yaşamadığım için Corsair alma isteğim daha baskın çıkıyor. O yüzden ikna olmak için nedenlere ihtiyacım var biraz da :)
Ben High Power'ın giriş seviyesi bir ürününden sonra Corsair'in RM650'sine geçtim. Tepe seviye PSU'larda artık markadan ziyade ince durumlara bakmak lazım. Konudaki NZXT'nin Corsair'den daha iyi özellikler barındırdığını bildiğim için Corsair kullanan birisi olarak size NZXT önerdim.

Geri
Yukarı