Corsair CX550F RX 6600 sisteme yeter mi?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar sistemim ASUS RX 6600, AMD R5 3600, B450M-H, M.2 NVMe SSD, Corsair 8x2 3600MHz RAM, MSI MAG Forge 100M, işlemci soğutucu ID-Cooling 214XT. Yeterli olur diye düşünüyorum ama sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. Bir de coil whine sorunu olduğunu fakat kalktığını soyleyenler var bir de yorumlarını okudum 6 ay kullanan arkadaşlar bile coil whine sorunu yaşamamış. Yaklaşık 50 kişiden sadece 1 kişi yaşamış bu sorunu. Sizin yorumlarınızı merak ediyorum.

Güç olarak yeter.

Coil whine ses konusunda takıntılı değilseniz bana sorun gibi gelen bir şey değil, çoğu zaman kulaklıkla duyulmuyor. Corsair özelinde CX-F ve CV serisinde coil whine biraz daha yaygın ama yaşamayanlar da çıkıyor.

Güç olarak yeter.

Coil whine ses konusunda takıntılı değilseniz bana sorun gibi gelen bir şey değil, çoğu zaman kulaklıkla duyulmuyor. Corsair özelinde CX-F ve CV serisinde coil whine biraz daha yaygın ama yaşamayanlar da çıkıyor.
Ekran kartımdada var çok yüksek bir ses olmasada . Alan kişilerin sadece birisi belirtmiş cv sorunu olduğunu . Umarım başıma gelmez .

Güç olarak yeter.

Hocam daha kargoya verilmedi iade edip farklı bir modüler psu almamı önerir misiniz ? Önerirseniz hangisidir benimle paylaşır mısınız ?

Bütçenizi bilmiyorum, ama uyarsa buna bakabilirsiniz.

O halde CX-F'te kalın, diğer türlü aşmanız gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı