Elektronik Corsair CX650F 1.259 TL

@Mr. DarkTech Estağfurullah hocam o nasıl söz öyle. :D Şaka bir yana tekrardan çok teşekkür ederim. Tabii ki muadil ürün olmasa da FSP Hydro G Pro 750 sipariş etmiştim zira CX650F 1700-1800 lira civarındaydı, biraz daha fazla verip Gold ve 750 Watt alayım mantığı ile FSP almıştım. Bu indirimi görünce o siparişi iptal edip bundan aldım. Hem daha önce de belirttiğim gibi 500-TL hediye çeki vardı onu da kullanarak 750 liraya getirmiş oldum. Diğer siparişteki vade farkını da katarsak neredeyse 2000-TL civarında bir para kaldı cebime sizin sayenizde.

@Mr. DarkTech estağfurullah hocam o nasıl söz öyle. :D şaka bir yana tekrardan çok teşekkür ederim. Tabii ki muadil ürün olmasa da FSP Hydro G PRO 750 sipariş etmiştim zira CX650F 1700-1800 lira civarındaydı, biraz daha fazla verip Gold ve 750 watt alayım mantığı ile FSP almıştım. Bu indirimi görünce o siparişi iptal edip bundan aldım. Hem daha önce de belirttiğim gibi 500-TL hediye çeki vardı onu da kullanarak 750 liraya getirmiş oldum. Diğer siparişteki vade farkını da katarsak neredeyse 2000-TL civarında bir para kaldı cebime sizin sayenizde.

Ben kör olmamam için dua et yazacaktım ama harfleri sildim yanlışlıkla. Bu konuda şaka yapmam maalesef. Çok güzel kar etmişsiniz bu arada.

PSU elime ulaştı montajını yaptım herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. RGB olması benim için ekstra iyi oldu ışıl ışıl kasanın içi.

Dosya Ekleri

• 5AB1469E-B327-4A26-801C-F8F8CB91B7B0.jpeg
    5AB1469E-B327-4A26-801C-F8F8CB91B7B0.jpeg
    157,2 KB · Görüntüleme: 32
RGB özeliiğini kapatabiliyor musunuz? Birisi kapanmıyor diye yorum yapmıştı.

Arkasında bir RGB tuşuna basıyorum ama kapanmıyor. Kapanmaması ilginç konuda birisi sadece beyaz ışık olduğunuda söylemişti. Cw denilen sorunda sanırım var ama ne olduğunu tam da anlamıyorum cız gibi ses yapıyor oyundayken. Neyse ki benim için çok bir sorun değil.

Arkasında bir RGB tuşuna basıyorum ama kapanmıyor. Kapanmaması ilginç konuda birisi sadece beyaz ışık olduğunuda söylemişti. Cw denilen sorunda sanırım var ama ne olduğunu tam da anlamıyorum cız gibi ses yapıyor oyundayken. Neyse ki benim için çok bir sorun değil.
Kapatılabiliyor. Tam emin değilim ancak basılı tutarak modlar arası geçiş yaparken kapatılabiliyor diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı