Corsair cx750M vs Cx750 PSU

Celal Işık

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Maçka Akif Tunçel Teknik Okulları
Merhaba. Daha önce PSU tavsiyesi istemiştim. Sağolasınlar arkadaşlar çok yardımcı oldular. :) Bir tek sorum kaldı. Corsair cx750M tavsiye etmişlerdi. Diğer konuda ben modüler versiyonunu bulamadım ama cx750 buldum. Şimdi sorum bu iki ürün arasında kullanım ömrü hangisinin daha uzun olur? Modüler mi daha sağlam yoksa normal versiyonu mu?

Corsaır rm 850 aldım. Daha yeni gayet başarılı. He bilerek mi aldım? Hayır. Hazır üst düzey toplama pc yapan firmalara baktım. Hepsi rm serisi kullanıyorlardı. Bende bir bildikleri vardır diyip aldım. Daha cok paran varsa ax serisi alabilirsin. Ama daha az paran varsa gs serisi işini görür.

corsaır rm 850 aldım daha yeni gayet başarılı he bilerek mi aldım hayır hazır üst düzey toplama pc yapan firmalara baktım hepsi rm serisi kullanıyorlardı bende bi bildikleri vardır diyip aldım daha cok paran varsa ax serisi alabilirsin ama daha az paran varsa gs serisi işini görür
850 watt SLI veya CrosFirex yapılmıyıcaksa çok fazla.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı