Corsair Carbide 400R ve Corsair CX750M Görüntüleri

Herkese teşekkür ederim.

Kasayı inventustan 210 tlye aldım. güç kaynağını antiyattan 180 tlye aldım. İlk önce çok tereddüt ettim bilmediğim siteler olduğu ve fiyatları normalin altında olduğu için fakat ikisi de elime 2 günde ulaştı gerçek kutularında garanti belgeleriyle çok memnunum özellikle kasa çok iyi.

Hayırlı olsun, ben de bizde hesaplı'dan 215 TL'ye almıştım. Gerçekten güzel bir kasa, fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor.

Teşekkür ederim. Kesinlikle size katılıyorum kasa çok güzel. Sizin aldığınız site nasıl güvenilir mi ? Diğer bileşenleri alırken benim için bir seçenek daha olur.

Herkese teşekkür ederim.

Kasayı inventustan 210 tlye aldım. güç kaynağını antiyattan 180 tlye aldım. İlk önce çok tereddüt ettim bilmediğim siteler olduğu ve fiyatları normalin altında olduğu için fakat ikisi de elime 2 günde ulaştı gerçek kutularında garanti belgeleriyle çok memnunum özellikle kasa çok iyi.

Bende Antifiyattan 300R + 600W modüler PSU alacağım. Aslında 750 alacaktım fakat modüler kalmamamış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiden hayırlı olsun :) bende 600W alacaktım ama aralarında fazla fiyat farkı olmadığı için 750W aldım. Galiba en son kalanı ben almışım aradım sordum stokta bir adet olduğunu söylediler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Kesinlikle size katılıyorum kasa çok güzel. Sizin aldığınız site nasıl güvenilir mi ? Diğer bileşenleri alırken benim için bir seçenek daha olur.

İnternetten çok sık alışveriş yapan birisiyim ve bu siteyi sağlamlık ve güvenilirlik konusunda tek geçerim :) Eksi yönü ise ürün yelpazesinin birazcık dar olması. O yüzden bir şey alacağım zaman önce bu siteye daha sonra başka adreslere göz atıyorum :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı