Corsair Delta RGB Fan Rengi Değiştirme

Rames Player

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim Corsair Delta RGB kasam var, kasanın fan renkleri içindeki kumandadan değişebiliyor. Fakat izlediğim bazı tanıtım videolarında anakartın rgb uygulamasıyla direkt uygulamadan değişebileceği söyleniyor. Anakartım Asus olduğu için Asus AURA Sync indirdim fakat uygulamadan fan rengi değiştiremiyorum. Yardım edebilecek var mı ?

Arkadaşlar merhaba. Benim Corsair Delta RGB kasam var, kasanın fan renkleri içindeki kumandadan değişebiliyor. Fakat izlediğim bazı tanıtım videolarında anakartın rgb uygulamasıyla direkt uygulamadan değişebileceği söyleniyor. Anakartım Asus olduğu için Asus AURA Sync indirdim fakat uygulamadan fan rengi değiştiremiyorum. Yardım edebilecek var mı ?
Merhaba. Aynı kasadan bende de mevcut. Eğer anakartınızda RGB girişi varsa ancak öyle kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrolcü yoksa, maalesef kasa içindeki kontrolcüyü kullanabilirsiniz. Ya da ekstra kontrolcü almanız gerekmekte.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı