Corsair Delta RGB'ye rakip kasa önerisi

Adz

Centipat
Daha fazla  
Corsair Delta RGB alacaktım ama 1 adet jak girişi olduğu için vazgeçtim. Yakın fiyatlarda buna benzer bir kasa var mı?

Daha iyileri var.

Bu arada ekleme yapayım @BerkayZ87 arkadaşımızın verdiği kasalar çok çok başarılı kasalar fakat PSU dahil değil. Bunu unutmayın diye söyledim @Adz. Bu sayede PSU almadım demezsiniz artık. :)

Bu kasanın neden bu kadar sevildiğini bi türlü anlayamadım. Hadi 100R yi pek beğenmiyorum ama onu tipinden ötürü beğenmiyorum. Ama bu kasa gerçekten abartılıyor :D.
@BerkayZ87 a ek olarak bende 2 tane bırakayım bakarsın :).
Bi tık daha dar ama iş görecek bir kasa olduğunu düşünüyorum.

Bu kasayı da beğeniyorum. Pek kötü yorum görmedim.

55.

Daha iyileri var.

550W 80 Plus PSU'lu değiller.

Bu kasanın neden bu kadar sevildiğini bi türlü anlayamadım. Hadi 100R yi pek beğenmiyorum ama onu tipinden ötürü beğenmiyorum. Ama bu kasa gerçekten abartılıyor :D.
@BerkayZ87 a ek olarak bende 2 tane bırakayım bakarsın :).
Bi tık daha dar ama iş görecek bir kasa olduğunu düşünüyorum.

Bu kasayı da beğeniyorum. Pek kötü yorum görmedim.
Alttaki kasayı kullanıyorum. :) Ama Zalman N5 varken alınmaz.
55.

550W 80 Plus PSU'lu değiller.
PSU olarak da bunu alabilirsin.

Alttaki kasayı kullanıyorum. :) ama Zalman N5 varken alınmaz.

PSU olarak da bunu alabilirsin.

Benim gözümde Zalman N5 çok güzel kasa (üste 3 fan takılması bence büyük bir +) fakat bazı kişiler yanları pleksi olduğu için tercih etmiyor. Kasaları atma sebeplerimden bir tanesi de çeşit olsun :). İlerde alırsam %90 ihtimalle zalman n5 alacağım.

Benim gözümde Zalman N5 çok güzel kasa (üste 3 fan takılması bence büyük bir +) fakat bazı kişiler yanları pleksi olduğu için tercih etmiyor. Kasaları atma sebeplerimden bir tanesi de çeşit olsun :). İlerde alırsam %90 ihtimalle zalman n5 alacağım.
Aerocool Aero One Frost önermeme sebebim 450 TL'ye alınmaz. Ben zamanında 363 TL'ye almıştım. O fiyata alınır. Ama bu fiyata Zalman N5. İç hacmi daha büyük, fan kontrolcü var ve ön panel temizliği biraz daha kolay.

Aerocool Aero One frost önermeme sebebim 450 TL'ye alınmaz. Ben zamanında 363 TL'ye almıştım. O fiyata alınır. Ama bu fiyata Zalman n5. iç hacmi daha büyük, fan kontrolcü var ve ön panel temizliği biraz daha kolay.

Bana kalırsa zaten Zalman N5 dediğin kasa fiyat performansın kralı. Muadillerinden 150-200 lira ucuz. Yanlarının pleksi olması benim için sorun değil, muadillerine 150-200 fazla vereceğime Zalman alır o paraya içine 3 tane fan koyarım püfür püfür eser :D. Şu an Zalman S4 kullanıyorum sırf Vatan bedava verdi diye, ama ileride babama sistem toplarken Zalman S4 Plus'ı babama vereceğim ve N5'i kendime alacağım.

Corsair Delta RGB alacaktım ama 1 adet jak girişi olduğu için vazgeçtim. Yakın fiyatlarda buna benzer bir kasa var mı?

Kardeşim tek jak girişi var diye kasa alınmaz mı :) bir jak çoklayıcı 3 5 TL bir şey zaten onun üzerinde gelen jak girişi hem kulaklık hem mikrofon destekliyor 4 kanal bir jak girişi bence ondan vazgeçme bana göre fiyatına göre en iyisi fanları vs. olsun sonuçta Corsair kalitesi var şahsen ben çok memnunum Corsair'dan kendim de 220T RGB airflow kasasını kullanıyorum.

Geri
Yukarı