Corsair Dominator 4x8 3600MHz 6100TL fiyatına değer mi?

HopelessHope

Decapat
Daha fazla  
Amazon.com.tr

Arkadaşlar selamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi dominator fiyatına değer mi ? Bunu tercih etmemin sebebi tasarım + performans. İkinci olarak vengeance modeli 4x8 yaptığım zaman 2.500 tlye geliyor ve özellikleri aynı duruyor. Aradaki fiyat farkının sebebi bilmediğim bir performans farkı olabilir mi ?

Son düzenleme:
Değmez. Performans istiyorsanız buna vereceğiniz ekstra para ile CPU, GPU gibi parçanızı yükseltirseniz performansınız daha artar. Ha ben görünüşünü seviyorum ve kasamda yükseltilcek bir şey yok, her şeyin en iyisi diyorsanız o zaman alınabilir.

Değmez. Performans istiyorsanız buna vereceğiniz ekstra para ile CPU, GPU gibi parçanızı yükseltirseniz performansınız daha artar. Ha ben görünüşünü seviyorum ve kasamda yükseltilcek bir şey yok, her şeyin en iyisi diyorsanız o zaman alınabilir.
4080 ve 5800x3d kullanıyorum daha fazla yüksetlme yapmama heralde.

4080 ve 5800x3d kullanıyorum daha fazla yüksetlme yapmama heralde.
O zaman en iyisini istiyorsanız Samsung B-Die ram bakın performans için.
Örnek:

Ama görüntüden feragat ediliyor. B-Die RAM'ler TR'de RGB'li versiyonu zor bulunuyor.

32 GB RAM için ben de konu açmıştım iki tane Corsair RAM arasında kalmıştım sonradan şu model önerildi ve bunu satın aldım. Buna da bakabilirsiniz, Dominator görsel olarak çok şık olsa da aşırı pahalı.

Dosya Ekleri

• cachemem.png
    cachemem.png
    92,3 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı