Corsair Fan Yağlama

Konuyu hortlatiyoruz ama yazmadan edemeyeceğim. :) Vallahi fanlari 3 haftada bir makine yagi ile yaglamaktan biktim, 3 haftada falan yeniden kuruyup ses yapmaya basliyor falan. Gress yagi da yok, gecen yine ses yapmaya basladi söktüm yaglamak için tam o sira banyoya gitmem gerekti. Banyoda nivea krem gözüme carpti bu krem öyle bir sey ki ne cok kati ne cok sivi icerigine baktim zaten degisik yaglar falan yaziyordu. Olur mu en fazla fanlari bozariz degisir aldim sürdüm. İnanin makineyi calistirdim kulağimi resmen kasaya dayadimcalisiyor mu bu fanlar diye, 4 fan var 4'ünü de nivea kremle yagladim var ya kasadan gram ses gelmiyor sanki PC hiç calismiyor gibi :) Sanki bu is için en iyisini buldum. Yeni bir trend yaratacağım gibi bu konuda. 10 gün falan oldu fanlar yag gibi calisiyor vallahi gram ses yok. Kasada deneyin ama tesekkur mesajini unutmayin lütfen :)

Konuyu hortlatiyoruz ama yazmadan edemeyeceğim. :) Vallahi fanlari 3 haftada bir makine yagi ile yaglamaktan biktim, 3 haftada falan yeniden kuruyup ses yapmaya basliyor falan. Gress yagi da yok, gecen yine ses yapmaya basladi söktüm yaglamak için tam o sira banyoya gitmem gerekti. Banyoda nivea krem gözüme carpti bu krem öyle bir sey ki ne cok kati ne cok sivi icerigine baktim zaten degisik yaglar falan yaziyordu. Olur mu en fazla fanlari bozariz degisir aldim sürdüm. İnanin makineyi calistirdim kulağimi resmen kasaya dayadimcalisiyor mu bu fanlar diye, 4 fan var 4'ünü de nivea kremle yagladim var ya kasadan gram ses gelmiyor sanki PC hiç calismiyor gibi :) Sanki bu is için en iyisini buldum. Yeni bir trend yaratacağım gibi bu konuda. 10 gün falan oldu fanlar yag gibi calisiyor vallahi gram ses yok. Kasada deneyin ama tesekkur mesajini unutmayin lütfen :)
Durum nedir, hala kullanmaya devam ediyor musun, yoksa fanı bozdu mu :)
Konuyu hortlatiyoruz ama yazmadan edemicem.. :) Valla fanlari 3 haftada bir makine yagi ile yaglamaktan biktim 3 haftada falan yeniden kuruyup ses yapmaya basliyor falan gress yagida yok gecen yine ses yapmaya basladi söktüm yaglamak icin tam o sira banyoya gitmem gerekti.. Banyoda nivea krem gözüme carpti bu krem öyle birseyki ne cok kati ne cok sivi icerigine baktim zaten degisik yaglar falan yaziyodu.. Olurmu en fazla fanlari bozariz degisir aldim sürdüm.. inanin makineyi calistirdim kulaami resmen kasaya dayadim la calisiyomu bu fanlar diye 4 fan var 4 ünüde nivea kremle yagladim varya kasadan gram ses gelmiyo sanki pc hic calismiyo gibi :) Sanki bu is icin en iyisini buldum yeni bi trend yaraticam gibi bu konuda .)) 10 gün falan oldu fanlar yag gibi calisiyo valla gram ses yok kasada deneyin ama tskr mesajini unutmayin lütfen :))
Durum nedir, hala kullanmaya devam ediyormusun, yoksa fanı bozdu mu :))

Konuyu hortlatiyoruz ama yazmadan edemeyeceğim. :) vallahi fanlari 3 haftada bir makine yagi ile yaglamaktan biktim, 3 haftada falan yeniden kuruyup ses yapmaya basliyor falan. Gress yagi da yok, gecen yine ses yapmaya basladi söktüm yaglamak için tam o sira banyoya gitmem gerekti. Banyoda nivea krem gözüme carpti bu krem öyle bir şey ki ne cok kati ne cok sivi icerigine baktim zaten degisik yaglar falan yaziyordu. Olur mu en fazla fanlari bozariz degisir aldim sürdüm. İnanin makineyi calistirdim kulağimi resmen kasaya dayadimcalisiyor mu bu fanlar diye, 4 fan var 4'ünü de nivea kremle yagladim var ya kasadan gram ses gelmiyor sanki PC hiç calismiyor gibi :) sanki bu is için en iyisini buldum. Yeni bir trend yaratacağım gibi bu konuda. 10 gün falan oldu fanlar yag gibi calisiyor vallahi gram ses yok. Kasada deneyin ama teşekkür mesajini unutmayin lütfen :)

İsmi ne kremin?

Merhabalar, durum güncellemesi alabilir miyiz 2. Bir NIVEA Yağlaması yapmak durumunda kaldınız mı?

İsmi ne kremin?

Nivea krem sürdüm ya bakin nerdeyse 1 sene olmus gram ses yok hala..
Merhabalar, durum güncellemesi alabilir miyiz 2. Bir NIVEA Yağlaması yapmak durumunda kaldınız mı?
Nerdeyse 1 sene olmus hala gram ses yok cillop gibi calisiyor nivea soft beyaz kutu gressten daha ince bi krem bu icerigi hep yag zaten gressten daha ince oldugu icin heralde hic ses yapmiyor..

Bu isler icin yapilmis butun yaglari kaldirin atin cöpe bakin 2 yil olmus nerdeyse hala tik yok ....)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı