Corsair fare için skatez önerisi

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
Corsair farem için skatez almak istiyorum. Lakin orijinaline en yakın hissiyatını vereni almak istiyorum. Tabi kalite ve fiyatı da önemli. Bu konuda hic bilgim yok. Öneride bulunabilecek var mıydı?

Bende Ironclaw whiles var bende arıyorum bende bulamadım oradan denk geldim bu konuya:)
Almışken beyazlardan bulmak lazım siyahlar iyi kaymıyor
Bu konuya gram hakim değilim. Arada fark var mı bilmiyorum. Zaten her türlü (en azından benim model için geçerli) beyaz buldum. Alacak olsam bile bunlardan birisini almak zorundayım. Şu an için almıyacağım ben. Yine de unutmassam mail atıcağım. Siteleri sana da veriyim belki işini görür. Güvenilir mi, alınır mı bilmiyorum tabi.

Önceki fareme almıştım çok fark ediyor, iyisi takıldıgı zaman yağ gibi kayıyor fare.
Yurtdışından alıcaz galiba, başka çare yok. Corsair'a yazdım; "Türkiye'ye gönderim yapamıyoruz bu aralar, düzelttiğimiz vakit sizinle ilgileneceğiz diyorlar". Bir yandan da almak istemiyorum. Fareye vura vura içindeki parçaya zarar verdim. Çalışıyor falan ama ileride ne olur bilmiyorum 😃 Neyse aga, bol şanslar sana bu konuda, umarım bulursun.

Geri
Yukarı