Corsair Graphite 760T Artic White nasıldır? O Fiyata Daha İyisi Var Mı?

BloodyJelly

Hectopat
Makaleler
1
Dediğim gibi bu kasanın fiyatına daha iyi bir kasa varsa önerilerinizi bekliyorum.
Bu arada gelecek hafta en geç alacağım, fotoğraflarını atarım kasa gelince yalan değildir.
Yardım edin lütfen.

Son düzenleme:
Kasa ile ilgili bir tecrübem yok fakat resimlere baktığım kadarıyla söylüyorum, gerçekten çok güzel bir kasa. Cam kasa olsun, havalandırma ve egzoz çıkışları olsun çok hoşuma gitti.

3xSlı veya 3xCross Fire mı yapacaksınız? Niye bu kadar büyük bir kasaya ihtiyaç duyuyorsunuz? Kasa zevk meselesidir ama bence mantıklı bir harcama yapmış olmazsınız bu kasayı alarak, tabiki extreme parçalar kullanacaksanız o ayrı bir mesele.

3xSlı veya 3xCross Fire mı yapacaksınız? Niye bu kadar büyük bir kasaya ihtiyaç duyuyorsunuz? Kasa zevk meselesidir ama bence mantıklı bir harcama yapmış olmazsınız bu kasayı alarak, tabiki extreme parçalar kullanacaksanız o ayrı bir mesele.
Evet ileride Gtx 780 Ti biraz ucuzlayınca yapmayı düşünüyorum ayrıca kablo yönetimi şıklığı fan kontrolü cam yan paneli olsun hem ileriye dönük hem şık bir kasa.

Kasa ile ilgili bir tecrübem yok fakat resimlere baktığım kadarıyla söylüyorum, gerçekten çok güzel bir kasa. Cam kasa olsun, havalandırma ve egzoz çıkışları olsun çok hoşuma gitti.
Teşekkür ederim yardımınız için ayrıca bu fiyata bu kasadan daha iyi diyebileceğiniz bir kasa varsa söylermisiniz :D

O zaman alabilirsin. Kırmızı ledli fanları olsun, yerden yüksek olup sesi yalıtımında faydalı olması olsun, hdd ve ssd yuvalarının sökülüp yerinin değiştirilmesi olsun, özellikle kablo yönetimi olsun 10 numara 5 yıldız kasa bütçen varsa al ve güle güle kullan. Bu; Cooler Master Haf X 942 Black Edition Full Tower Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar Cooler Master Cosmos Se Full Tower Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar modelleride göz önünde bulundurabilirsin.

@BloodyJelly air 540 olabilir sli'da işe yarıyor fanlar yakın oldugu için kartlara güzel taze hava üflüyorlar sogutmaya push pull yapıp egsoz fanıda içeri üfletirsen 4 içeri 4 egsoz fanın olur hemde görsel ,onun dışında burada pek kasa yok yurtdışından getirtirim dersen amozondaki 100$ 'lık kasaları 450 500 'e getirsin model istersende etiketle .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı