Graphite 760t nasıldır ?

Ahmet Altınok

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam technopatlar. Gelecek ayın 1 ve 10`u arası bu kasayı almayı düşünüyorum. Sizin düşüncelerinizi de alayım dedim. Bütçe maximum 600 Tl. İyi sosyal ler. Alınca unboxing yapıp paylaşırım.
http://www.vatanbilgisayar.com/graphite-serisi™-760t-full-tower-pencereli-kasa.html

Ben sizin yerinizde olsam Corsair Obsidian 750D alırdım. Çok daha hoş bir görüntüye sahip(Bana göre). Ama bunu alacağım derseniz güzel bir kasa.

Zaten graphite 760t veyahut 730t iç yapısı direkman 750d iç yapısıdır yani corsair zahmet edip değiştirmemişdir iç yapıyı. Sadece menteşeli kapak sistemi ve full pleksi olması sebebi ile 760t öneririm tabi içine hakkını verecek bir sistem toplanmalı.

Yanına da CORSAIR RM SERİSİ 80PLUS GOLD 750W FULL MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI al ve kabarık elektrik faturalarından kurtuk. 7200 tl'liik sistem baya bir üst düzey olacaktır diye tahmin ediyorum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı